FURminator SHORT hair/CAT

S skladom > 5 ks 23,39 €
+

Patentované profesionálny hrablo FURminator je určené na vyčesávanie pĺznúcu plemien mačiek. Redukuje pĺznutia o viac ako 90%. Je určený pre krátkosrsté plemená. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy. FURminator hrable nereže a nepoškodzujú srsť. Zaručujú väčšiu účinnosť ako iné kefy a hrebene. U mačiek pomáhajú eliminovať tvorbu trichobezoárov. Redukujú množstvo alergénov.
Starať o srsť dá hrebeňom FURminator pravidelne po celý rok, raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút.

Použitie FURminator je jednoduché a bezpečné!

Návod na použitie:

Pred tým než začnete, uistite sa, že srsť Vášho miláčika je čistá a úplne suchá. Jemne ťahajte FURminator srsťou v smere rastu chlpov. Vykonávajte dlhé, jemné ťahy a vyvarujte sa opakovaných ťahov na rovnakom mieste. Venujte osobitnú starostlivosť okolia citlivých oblastí (brucho, končatiny, genitálie a konečník). Nepoužívajte prílišnú silu a tlak, ako pri česaní hrebeňom. Hlboké a hrubé kefovanie môže poškodiť kožu (začervenanie a podráždenie). Akonáhle spozorujete akékoľvek začervenanie čie podráždenie kože, ihneď ukončite vyčesávanie. - FURminator používajte iba u osrstených plemien.