HREBEŇ FURminator LONG hair/CAT

M/L NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 27,56 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 6600004

Špeciálny hrablo, furminátor pre dlhosrsté veľké mačky. Furminátor redukuje pĺznutia mačiek až o 90% preukázateľne!Nepoškodzuje ani nenarušuje srsť mačky.

Patentované profesionálny hrablo s kovovou samočistiaci hlavicou pre mačky veľkých rás s dlhou srsťou.

  Príjemné ergonomickémadlo skvele padne do ruky. Redukuje pĺznutia o viac ako 90%. Rýchlo a ľahko odstraňuje podsadu a uvoľnené chlpy. FURminator hrable nereže a nepoškodzujú srsť. Hlava z nerezovej ocele prenikne hlbšie a bezpečne odstráni podsadu a uvoľnené chlpy. S FURminator zabránite ďalšiemu pĺznutia lepšie ako pri vyčesávanie kefou, iným hrable či hrebeňom.

  Furminator sa používa aj vo psích salónoch.
  Vyčesanie hrebeňom FURminator odstránia starú srsť a podsadu. Neskracuje a nepoškodzuje srsť, len veľmi účinne vyčesáva a pomáha k zdravšej koži a lesklejšie srsti zvieraťa. Znižuje množstvo alergénov v prostredí, kde zviera žije. Starostlivosť o srsť hrebeňom FURminator možno vykonávať pravidelne po celý rok raz alebo dvakrát za týždeň po dobu desiatich až dvadsiatich minút. Je potrebné dbať na to, aby srsť bola čistá, úplne suchá a nezacuchaná. Opatrnosť je nutná na citlivých miestach na tele zvieraťa.

  Pred vyčesávaním starostlivo prezrite pokožku zvieraťa, či v nej nie sú chrasty, poranenia odreniny a pod, a ak ich nájdete, vyhľadajte pomoc veterinára. Hrebeňom FURminator je odporúčané vyčesávať dlhými pravidelnými ťahmi v smere rastu srsti a nevracať sa opakovane na rovnaké miesto. Samozrejme treba vyčesávať citlivo a bez väčšieho tlaku, ktorý by mohol spôsobiť zranenie. Pri červenkasté, podráždenej koži je nutné s vyčesávaním hneď prestať. Pri pravidelnom používaní hrebeňa FURminator budete mať viac času na Vášho chlpatého priateľa, pretože sa nebudete musieť venovať upratovaní vypadaných chlpov.

 • Pre dlhosrstá plemena koček o hmotnosti nad 4,5 kg
 • Hrana s nerezovými oceľami o šírke 6,7 cm pre srst dlhšiu ako 5 cm
 • Hrana z nerezovej ocele sa dostatočne podvrchnú srsti vášho koňa a jemne odstráni podsadu a uvoľnené chlpy
 • Znižuje líčenie až o 90%; účinnejšie ako bežné brusky a hrebeny
 • Účinne obmedzuje tvorbu bezoárov, čo bude mať vaša kočka zdravější a spokojnejšia
 • Tlačidlom FURejector môžete ľahko odstrániť zachytenú srst
 • Navrhnúť špecializáciu pre profesionálne výsledky
 • Odporúčané veterináři ako prostriedok pomáhajúci predchádzať tvorbe nebezpečných bezoakov v tráviacom trakte zvierat
 • Typická veľká dlhosrstá plemena koček: Maine Coon, Perská kočka, Norská lesná kočka, Ragdoll

  Doporučujeme použiť hrablo FURminator 1-2 krát za týždeň, vždy na dennej báze aspoň 10-20 minút. V období líčení môže byť potrebné zvýšiť frekvenciu vyčesania srsti.