VZOREK - Ibero NATURAL cat STERILIZED

80g už VYPREDANÉ 0,74 €
História ceny

Katalog: 1005577

Ibero NATURAL: Luxusné mačacie granule plné kvalitného mäsa z lososa!

 

Pre milovníkov mačiek, ktorí si pre svojich parťákov prajú len to najlepšie, predstavujeme množstvo granúl pre mačky Ibero NATURAL - špičkové mačacie granule, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu a prírodnú chuť pre vášho maznáčika. S našimi granulami si môžete byť istí, že vaša mačka dostane to najlepšie z lososa a ostatných prírodných surovín. To zaručuje, že každá porcia je neodolateľne chutná a zdravá.

 

Prírodné suroviny, nízky obsah obilnín:

Ibero NATURAL kladie dôraz na prírodné zložky. Naše granule obsahujú vysoko kvalitné mäso z lososa, čo poskytuje nielen vynikajúcu chuť, ale aj esenciálne omega-3 mastné kyseliny pre zdravú srsť a kožu. Ibero NATURAL je vyvážená strava s nízkym obsahom obilnín – low grain.

 

Tri druhy pre všetky životné etapy:

- Pre dospelé mačky: Vyvážená zmes pre udržanie optimálnej kondície dospelých mačiek, podporuje zdravý životný štýl a zaisťuje najlepšiu výživu.

 

- Pre kastrované mačky: Špeciálne navrhnutá receptúra pre kastrované mačky, ktoré podporujú udržanie správnej hmotnosti a prispôsobujú sa zmenám metabolizmu.

 

- Pre mačiatka: Jemná strava pre malé mačiatka plná energie a nevyhnutných živín, aby mohla vyrastať do silnej, zdravej a hravej mačky.

 

Prečo si vybrať Ibero NATURAL?

- Vysoký obsah kvalitného mäsa z lososa

- Prírodné suroviny, bez chémie

- Nízky obsah obilnín, vhodné aj na citlivé trávenie

- Špecializované varianty pre všetky životné etapy

- Podporuje zdravie srsti, kože a celkovú vitalitu

 

S Ibero NATURAL si môžete byť istí, že poskytujete svojej mačke najlepšiu možnú stravu. Prineste do misky svojej mačky to najlepšie a sledujte, ako vaša mačička baští a prospieva.

ZLOŽENIE: Dehydrované mäso a ryby 39 % (losos 15 %), ryža 24 % (hnedá ryža 15 %), hrášok, kurací tuk (zdroj ?-6 mastných kyselín), prírodná celulóza (zdroj nerozpustnej vlákniny), struk rohovníka repné rezne, vitamíny a minerály, nerozpustná vláknina z hrachu, kvasnice a kvasnicový extrakt-Saccharomyces cerevisiae (zdroj mananoligosacharidov - MOS a ß-glukánov), lososový olej (zdroj ?-3 mastných kyselín - EPA a DHA), hydro (rozpustná čekanková vláknina, zdroj fruktooligosacharidů - FOS), šalvěj hispánská (zdroj omega-3 mastných kyselin a dietní vlákniny), řasy (Ascophyllum nodosum), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzát chrupavky (zdroj chondroitinu ), éterické oleje (oregano, škorica, klinčeky, tymian, rozmarín, mäta, zelený čaj), juka.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Hrubý proteín 35,00%, Hrubý tuk 13,00%, Hrubá vláknina 5,00%, Hrubý popol 6,90%, Vlhkosť 8,00%, Glukosamín hydrochlorid 300 mg/kg, Chondroitín sulfát .

DOPLNKOVÉ LÁTKY: Nutričné doplnkové látky: vitamín A 24 000 IU/kg, vitamín D-3 1 400 IU/kg, vitamín E (all-rac-a-tokoferylacetát) 460 mg/kg, vitamín C 100 mg/kg, L- karnitín 160 mg/kg, taurín 1 200 mg/kg, cholínchlorid 2 530 mg/kg, železo (monohydrát síranu železnatého) 140 mg/kg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 12 mg/kg, mangán (monohydrát síranu mangán /kg, zinok (monohydrát síranu zinočnatého) 146 mg/kg, jód (jodid draselný) 3,8 mg/kg, selén (seleničitan sodný) 0,18 mg/kg.

Technologické prísady: Prírodné antioxidanty (prírodné oleje bohaté na tokoferoly). Metabolizovaná energia: 3 632
Kcal/kg.

Uchovávajte obal tesne uzavretý, na chladnom, suchom a vetranom mieste, mimo dosahu svetla a slnka. Krmivo podávate suché, pokiaľ možno v niekoľkých dávkach počas dňa. Zaistite prístup k dostatočnému množstvu vody počas celého dňa. Denné dávkovanie je orientačné, treba ju prispôsobiť veku, aktivite a ďalším faktorom. Orientačná tabuľka dávkovania pre bežne aktívne mačky je uvedená na dolnej strane.

Spotrebujte najlepšie do: Dátum a šarže uvedené na zadnej strane obalu.