JOSERA dog FAMILY PLUS

15kg skladom > 5 ks 54,72 €
+
História cenydoprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 1ks

Katalog: 1002290

Bezlepkové špeciálne krmivo pre gravidné alebo dojčiace feny a pre šteňatá, s taurínom a antioxidanty, kvalitné mastné kyseliny podporujú vývoj mozgu malých psíkov, malé krokety.

Josera Family Plus je krmivo určené špeciálne pre gravidné alebo dojčiace sučky, ale je možné ho podávať aj dojčeným šteňatám. Krmivo kombinuje zvýšené množstvo energie a bielkovín sa zmesou živín obsahujúcich antioxidanty. Cenné živiny podporujú vývoj plodu v matkinom tele a potom sa transformujú do materského mlieka.

Súčasne môžu malé granule slúžiť ako krmivo pre dojčené šteňatá. Namočené do mlieka či vody uľahčí prechod na pevnú stravu. Nenasýtené mastné kyseliny z lososa podporujú vývoj mozgu malých psíkov. Receptúra obsahujúca veľké množstvo bielkovín podporuje správny vývoj svalstva v rastovej fáze. Taurín a L-karnitín sú látky dôležité pre srdcovú činnosť a prispejú k dobrej kondícii suky aj šteňaťa.

Špeciálne krmivo Josera neobsahuje lepok a je vhodné aj pri potravinových intoleranciách. Je zložené výhradne z kvalitných surovín. Toto prémiové krmivo neobsahuje konzervačné látky, farbivá ani ochucovadlá a geneticky upravené suroviny. Všetky výrobky značky Josera neobsahujú prísady s alergénnym potenciálom - sóju, cukor a mliečne výrobky. Hydinové mäso, ktoré je hlavnou zložkou krmiva, je určené pre ľudskú spotrebu a podlieha pravidelnej kontrole kvality rovnako ako ostatné suroviny. Lahodné granuly sú balené v praktickej kapsičke AromaSafe, ktorá uchová chuť, vôňu aj všetky dôležité živiny.

Josera Family Plus v krátkom prehľade:
- kvalitné špeciálne krmivo pre gravidné alebo dojčiace feny a dojčené šteňatá
- bez lepku: vhodné aj pri potravinových alergiách a intoleranciách
- vysoký obsah bielkovín a energie: špeciálne pre potreby šteniat do 8. týždňa veku a suky v období pred a po pôrode
- vyvážená kombinácia živín a antioxidantov: podporuje feny v reprodukčnej fáze, kedy sa zrýchľuje látková premena a šteňatá už vo vývojovom štádiu v tele matky a potom transformáciou do materského mlieka
- kvalitné mastné kyseliny z lososa: pozitívne ovplyvňujú vývoj mozgu šteňaťa
- s taurínom a L-karnitínom: pre zdravé srdce
- s hydinovým mäsom: kvalitné mäso určené pre ľudskú spotrebu
- 100% bez konzervačných látok, farbív a ochucovadiel
- vyrobené v Nemecku: kvalita produktu kontrolovaná počas procesu výroby
- malé granule: extra malé krokety, ktoré možno namočiť do mlieka alebo vody pre ľahšie prechod na pevnú stravu
- ochrana chuti a vône: uzatvárateľné balenie zaistí uchovanie chuti, vône a všetkých živín


Gravidné fena: Upozorňujeme, že požiadavky na kŕmenie v poslednej tretine brezivosti závisí na veľkosti plemena a počtu šteniat. Vzhľadom k potencionálnym ťažkostiam pri narodení a možným poruchám v priebehu dojčenia, by ste mali za každú cenu zabrániť.

 ZLOŽENIE:
Hydinová mäsová múčka, ryža, celozrnná kukurica, hydinový tuk, sušený losos (6%), repné odrezky, hydinový bielkovina hydrolizovaná, celulóza, minerály, prášok z čakanky (inulín).

Deklarované akostné znaky:
Proteín 30,0%, obsah tuku 22,0%, vláknina 2,5%, popol 6,2%, vápnik 1,35%, fosfor 0,95%, sodík 0,30%, horčík 0,09% .

DOPLNKOVÉ VYŽIVOVACIA LÁTKY NA 1KG:
Vitamín A 18.000 IE, vitamín D3 1.800, vitamín E 220mg, vitamín B1 15mg, vitamín B2 20mg, vitamín B6 20mg, vitamín B12 100 mcg, kyselina pantoténová 50mg, niacinamid 90mg, kyselina listová 5mg, L-Carnitín 200mg, Taurín 1000mg, biotín 1000mcg , vitamín C 200mg, železo (sulfát železa, monohydrát) 220mg, zinok (chelát zinku glycín, hydrát) 180 mg, mangán 20mg, meď (chelát meďnatý glycín, hydrát) 18mg, jód (jodičnan vápnika) 2,2mg, selén 0,35mg .

Metabolická energia: kcal / kg 4159

01. 06. 2018

Již několikrát se mi toto krmení osvědčilo a nemám důvod jej měnit v době březosti feny a při krmení štěňat.