MACs cat kapsa HUHNCHEN PUR

100g skladom > 5 ks 1,51 €
+
História ceny

Katalog: 2400280

Masová kapsička pre mačky

Vhodné aj pre mimoriadne citlivú, vyberavú a maškrtnú mačku alebo mačku s problematickým príjmom krmiva - pri chorobe, vysileniu, nechutenstvo, staroba, dojčenie, gravidity. Pre dosiahnutie maximálnej výstavnej kondície aj udržanie zdravia do vysokého veku.

Neobsahujú "formed meat", falošné mäso zo živočíšnych odpadov, neobsahujú žiadne škroby, želé a iné plniace a slepující látky, žiadne pridané cukry a sirupy. Bez náhradiek, bez chémie. Žiadna pridávaná voda. Žiadna konzervačné, farbiace a ochucovacie chémie, len chuť prirodzených kvalitných surovín - mäsa.

Nefalšovaná mäsová kapsička, obsahuje 96% pravého mäsa. Poctivý nemecký výrobok, rovnaký pre nemeckú aj českú mačku.

Základné a kompletné krmivo, poskytuje mačke všetko potrebné na dosiahnutie kvalitného zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC's môžu byť používané vo všetkých životných štádiách mačky, dodávajú všetky potrebné živiny vrátane taurínu, sú obohatené o minerálne látky. Sú prispôsobené najmä potrebám chovných aj sterilizovaných kastrovaných mačiek v domácom prostredí. Prevencia chorôb močových ciest je samozrejmosťou v každej MAC's recepture.

Všechny mačacie konzervy a kapsičky MAC's sú Grain Free - bez obilia. Chovateľ preto môže bez obáv vyberať chute a meniť rôzne druhy MAC's konzerv a kapsičiek a tým rôzne mäso podľa chute mačky. Mačky uprednostňujú viac chutí v jednej dávke krmiva, preto konzervy MAC's obsahujú zvyčajne dva rôzne druhy mäsa v jednej dávke.

Výsledkom je mimoriadna chutnosť a príťažlivosť pre každú kočku.Konzervy a kapsičky MAC's sú tiež kedykoľvek využiteľné ako prídavok čistého mäsa k akémukoľvek krmive, ako ochutenie, obohatenie, alebo priamo ako maškrtu a výchovný prostriedok, pre ten najlepší vzťah medzi mačkou a jej človekom.


Zloženie

Kuracie (98,9 %, maso, srdce, pečienky, žaludky, vývar), minerály (0,5 %), prášok z vaječných škrupín (0,5 %), šanta  (0,1 %)

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Hrubý proteín 10,9 %, Tuky 6,1 %, Popeloviny 2,0 %, Vláknina 0,4 %, Vlhkost 80 %.

NUTRIČNÉ DOPLŇKOVÉ HODNOTY:

Vitamín D3 200 IU, taurín 1500 mg, zinok (monohydrát síranu zinočnatého) 20 mg, mangán (oxid mangánu) 2,0 mg, jód (jodid draselný) 0,2 mg