MACs cat kapsa KANINCHEN/GEFLUGEL

100g skladom > 5 ks 1,52 €
+
História ceny

Katalog: 2400284

Masová kapsička pre mačky

Vhodné aj pre mimoriadne citlivú, vyberavú a maškrtné mačku alebo mačku s problematickým príjmom krmiva - pri chorobe, vysileniu, nechutenstvo, staroba, dojčenie, gravidity. Pre dosiahnutie maximálnej výstavnej kondície aj udržanie zdravia do vysokého veku.

Neobsahujú "formed meat", falošné mäso zo živočíšnych odpadov, neobsahujú žiadne škroby, želé a iné plniace a slepující látky, žiadne pridané cukry a sirupy. Bez náhradiek, bez chémie. Žiadna pridávaná voda. Žiadna konzervačné, farbiace a ochucovacie chémie, len chuť prirodzených kvalitných surovín - mäsa.

Nefalšovaná mäsová kapsička. Poctivý nemecký výrobok, rovnaký pre nemeckú aj českú mačku.

Základné a kompletné krmivo, poskytuje mačke všetko potrebné na dosiahnutie kvalitného zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC's môžu byť používané vo všetkých životných štádiách mačky, dodávajú všetky potrebné živiny vrátane taurínu, sú obohatené o minerálne látky. Sú prispôsobené najmä potrebám chovných aj sterilizovaných kastrovaných mačiek v domácom prostredí. Prevencia chorôb močových ciest je samozrejmosťou v každej MAC's receptúre.

Všetky mačacie konzervy a kapsičky MAC's sú Grain Free - bez obilia. Chovateľ preto môže bez obáv vyberať chute a meniť rôzne druhy MAC's konzerv a kapsičiek a tým rôzne mäso podľa chute mačky. Mačky uprednostňujú viac chutí v jednej dávke krmiva, preto konzervy MAC's obsahujú zvyčajne dva rôzne druhy mäsa v jednej dávke.

Výsledkom je mimoriadna chutnosť a príťažlivosť pre každú kočku.Konzervy a kapsičky MAC's sú tiež kedykoľvek využiteľné ako prídavok čistého mäsa k akémukoľvek krmive, ako ochutenie, obohatenie, alebo priamo ako maškrtu a výchovný prostriedok, pre ten najlepší vzťah medzi mačkou a jej človekom .


ZLOŽENIE:
80,4 % hydina (skladajúca sa z hydinového mäsa, hydinová pečeň, hydinové srdce, hydinové žalúdky, hydinový mäsový vývar), 18,4 % králik (skladajúci sa z králičieho mäsa, králičie srdce, králičie maslo, králičie obličky, králi ), 0,5 % minerály, 0,5 % prášok z vaječných škrupín, 0,1 % šanta mačacia, 0,1 % púpava

DEKLAROVANÉ JAKOSTNÉ ZNAKY:  
Hrubý proteín 10,8 %, Tuky 6,1 %, Vláknina 0,4 %, Popol 2,0 %, Vlhkosť 79 %.

NUTRIČNÉ DOPLNKOVÉ HODNOTY:
Vitamín D3 200 IE, Taurín 1.500 mg, Zinok ako síran zinočnatý monohydrát 20 mg, mangánu (manganoxid) 2,0 mg, Jód (KI) 0,2 mg