MACs cat kapsa HUHN/LAMM

100g skladom > 5 ks 1,49 €
+
História ceny

Katalog: 2400282

Masová kapsička pre mačky

Vhodné aj pre mimoriadne citlivú, vyberavú a maškrtné mačku alebo mačku s problematickým príjmom krmiva - pri chorobe, vysileniu, nechutenstvo, staroba, dojčenie, gravidity. Pre dosiahnutie maximálnej výstavnej kondície aj udržanie zdravia do vysokého veku.

Neobsahujú "formed meat", falošné mäso zo živočíšnych odpadov, neobsahujú žiadne škroby, želé a iné plniace a slepující látky, žiadne pridané cukry a sirupy. Bez náhradiek, bez chémie. Žiadna pridávaná voda. Žiadna konzervačné, farbiace a ochucovacie chémie, len chuť prirodzených kvalitných surovín - mäsa.

Nefalšovaná mäsová kapsička. Poctivý nemecký výrobok, rovnaký pre nemeckú aj českú mačku.

Základné a kompletné krmivo, poskytuje mačke všetko potrebné na dosiahnutie kvalitného zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC's môžu byť používané vo všetkých životných štádiách mačky, dodávajú všetky potrebné živiny vrátane taurínu, sú obohatené o minerálne látky. Sú prispôsobené najmä potrebám chovných aj sterilizovaných kastrovaných mačiek v domácom prostredí. Prevencia chorôb močových ciest je samozrejmosťou v každej MAC's receptúre.

Všetky mačacie konzervy a kapsičky MAC's sú Grain Free - bez obilia. Chovateľ preto môže bez obáv vyberať chute a meniť rôzne druhy MAC's konzerv a kapsičiek a tým rôzne mäso podľa chute mačky. Mačky uprednostňujú viac chutí v jednej dávke krmiva, preto konzervy MAC's obsahujú zvyčajne dva rôzne druhy mäsa v jednej dávke.

Výsledkom je mimoriadna chutnosť a príťažlivosť pre každú kočku.Konzervy a kapsičky MAC's sú tiež kedykoľvek využiteľné ako prídavok čistého mäsa k akémukoľvek krmive, ako ochutenie, obohatenie, alebo priamo ako maškrtu a výchovný prostriedok, pre ten najlepší vzťah medzi mačkou a jej človekom.


Zloženie
Masová kapsička pre mačky - 70,6 % kuracie mäso (kuracie srdce, kuracie svalovina, kuracia pečeň, kuracie žalúdky, kuracie krky), 28,3 % jahňacie (jahňacie srdce, jahňacie pečeň, jahňacie svalovina), minerálne látky (1 %), byliny (0.1 %), mačací tymián (0.1 %)

Deklarované akostné znaky
Hrubý proteín 11 %, Tuky 5,9 %, Popol 2 %Vláknina 0,4 %,, Vlhkosť 79 %.

Nutričné doplnkové hodnoty
Vitamín D3 200 IE, Taurín 1.500 mg, Zinok ako síran zinočnatý monohydrát 15 mg, mangánu ako manganatý monohydrát síranu 3 mg, Jód ako jodičnan vápenatý bezvodý 0.75 mg.