Magnum LAMB fillet /16.539

250g skladom > 5 ks 4,25 €
+
História ceny

Katalog: 1500310

Maškrty Magnum Lamb fillet sú prírodné dobroty určené pre všetky plemená. Mäkká, prírodné mäsová pochúťka pre psov s jahňacím mäsom formované do mäkkých plátkov.

Maškrta používajte ako odmenu, motiváciu i ako poďakovanie. Môžete nimi psa odmeňovať každý deň, a to hneď niekoľkokrát. Maškrty Magnum je vhodné vziať so sebou napr. Na výlet. Dobrotu podávajte aj pred návštevou lekára, pred ohňostrojom a inými nevyspytateľnými situáciami, ktoré u psa vyvolávajú stres. Vďaka rychlouzavíratelnému vrecka zostáva maškrtu dlhšie čerstvý a zachováva si svoju mäkkú štruktúru. Jeho trvanlivosť zvýšite tým, že maškrtu budete uchovávať v chladnom a suchom prostredí (a po otvorení ho uskladníte do chladničky).

Výhody maškŕt Magnum:

  • kvalitne vyrobené pod veterinárnym dohľadom
  • ľahko stráviteľné chutné naozajstné mäso
  • špeciálny tvar maškrty pre všetky plemená
  • rychlouzavíratelný sáčok so zipsom

Zloženie: jahňacie mäso, kuracie mäso, škrob, sorbitol, glycerín

Analytické zložky: dusíkaté látky 45 %, obsah tuku 6 %, popol 3 %, vláknina 1 %, vlhkosť 22 %

Dávkovanie: Podávajte v primeranom množstve s ohľadom na potreby, kondíciu, vek i veľkosť psíka.

Vhodné pre: všetky plemená

Balenie: 250 g

Upozornenie: Nie je určené na ľudskú spotrebu. Uchovávajte v suchom a chladnom prostredí. Po otvorení vrecúško uzatvárajte na "zips" a skladujte v chladničke. Nekŕmte psa iba maškrty! Balenie obsahuje deoxidizer (sušič odstraňujúci kyslík a kyslíkové radikály pri skladovaní potravy) - nepodávajte ho psovi!

01. 02. 2024
  • pejskům chutná

09. 06. 2023

Fence grifonka jehneci velmi chutna a ja jsem spokojena, ze produkt je mekky,dobre se rukou deli na mensi kousky. Vyhovuje mi i baleni.

14. 11. 2022
  • Moje Mášenka je má ráda

15. 06. 2018

Pejskum chutna, takze za mne spokojenost