MENFORSAN šampon PŘÍRODNÍ s hedv. proteiny

300 ml NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 8,44 €
+
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Každý chovateľ a majiteľ psíka túži, aby jeho zverenec mal krásnu a zdravú srsť, ktorá bude jemná a voňavá. Prírodné šampón Menforsan s hodvábnymi proteínmi a arganovým olejom je presne ten vysoko kvalitný produkt, ktorý pre svojho štvornohého kamaráta hľadáte.

Arganový olej pochádza z plodov argánie tŕnisté, ktoré sa darí hlavne v teplých oblastiach. Je bohatým zdrojom tokoferolov, karoténu a esenciálnych mastných kyselín, čo z neho robí jeden z najdrahších a najcennejších olejov nielen v kozmetickom priemysle. Šampón je vhodný pre srsť, ktorá je suchá a poškodená a akútne potrebuje výdatnú vyživujúce starostlivosť. Šampón obnovuje vitalitu a hebkosť srsti a vďaka hodvábnym proteínom zvyšuje tiež elasticitu a lesk srsti. Naviac tvorí na povrchu chlpu ochranný film, ktorý ochráni pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi prostredia. Vďaka oleju má šampón tiež regeneračné a vysoko hydratačné schopnosti. Samozrejmosťou je vyvážené pH.
 
Návod na použitie: Na mokrú srsť naneste potrebné množstvo šampónu a masírujte, kým nevznikne pena. Nechajte ju chvíľu pôsobiť a opláchnite.