300ml NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 8,05 €
+
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 5100325

Pre psov s tmavou čiernou srsťou farby havraních krídel je určený tento špeciálny šampón, ktorý krásu srsti zdôrazní a udrží ju dlhodobo krásne čiernu, jemnú a lesknú. Šampón je vhodný pre labradorského retrievera, Boston teriéra, belgického ovčiaka, Spincher alebo bradáča a všetky ostatné plemená, ktoré sa pýši srsťou farby tmavočiernu noci.

Pre nádhernú srsť je dôležitá správna starostlivosť, preto tento Šampón zvýrazňujúce čiernu farbu dodá psej srsti nádherný lesk, ktorý má od prírody a ešte viac ho zvýrazní. Bez kvalitného šampónu môže dochádzať k oxidácii farby v chlpoch, a tým k červenkastým miestam v srsti, ktoré vášmu štvornohému kamarátovi slušať nebudú. S týmto šampónom sa ich nemusíte obávať a zároveň budete mať istotu, že ste psíkovi dopriali maximálne kvalitnú starostlivosť o jeho srsť a kožu. Prírodný kolagén navyše ochráni farbu a textúru srsti a poskytne jej mäkkosť a hebkosť, ktorú ocenia psík aj vy. Šampón je vhodný pre časté používanie a disponuje vyváženým pH.
 

Návod na použitie: Naneste šampón v dostatočnom množstve na mokrú srsť a masírujte, kým nevznikne pena. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite.