BRIT CARE dog PUPPY MILK - 500g

popis produktu

Superprémiové mlieko pre šteňatá Brit Care Puppy Milk je vhodné pre novorodené šteňatá, gravidné a dojčiace suky a pre psov v rekonvalescencii.…

História ceny Katalógové č .: 1900269
NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin - Strážiť

Ďalšie varianty

NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 10,34 €

1kg

NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin 29,64 €
Detailný popis

Superprémiové mlieko pre šteňatá Brit Care Puppy Milk je vhodné pre novorodené šteňatá, gravidné a dojčiace suky a pre psov v rekonvalescencii.

Jedná sa o kompletné plnohodnotné krmivo pre novorodené šteniat, od narodenia do prechodu na granule či inú šteňacou stravu.

Poskytuje plnohodnotnú nutričné výživu pre osirelé šteňatá

- Zaisťuje optimálny rast a zdravie
- Obsahuje Probiotiká pre zníženie rizika poruchy trávenia
- Vysoká stráviteľnosť
- Podporuje laktáciu u suky
- Vhodné pre rast šteniat a psov v rekonvalescencii
- Neobsahuje palmový tuk

Materský inštinkt a starostlivosti sú základom pre odchov zdravých a prosperujúcich šteniat. Ak však dôjde k osiření alebo fena nedokáže produkovať dostatočné množstvo či kvalitu materského mlieka, je potrebná náhrada vo forme vysoko kvalitného mlieka pre šteňatá. Obsahuje starostlivo vybrané a vysoko stráviteľné proteíny s obsahom laktózy veľmi podobné materskému mlieku. Tento prípravok pôsobí priaznivo pre tráviaci systém šteniat. Neobsahuje škrob (šteňatá nevylučujú dostatok amylázy, aby mohli škrob tráviť) a navyše je obohatený o probiotiká, ktoré pomáhajú udržiavať správnu rovnováhu črevnej mikroflóry.

Zloženie: sušené odstredené mlieko, sušená srvátka, kokosový olej, kazeinát sodný, dextróza, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý.
Analytické zložky: proteín 27 %, tuk 30 %, vláknina 1 %, popol 6,4 %, vápnik 1,1 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,4 %
Nutričné aditíva v 1kg: vitamín A, 32 000 IU, vitamín D 1 600 IU
, vitamín E 85 mg, vitamín C 52 mg, vitamín B1 10 mg, vitamín B6 4 mg, vitamín B2 4 mg, vitamín K3 1 mg, niacinamid 50 mg, pantothenan vápenatý 8 mg, zinok 80 mg, železo 32 mg, meď 10 mg, mangán 8 mg, jód 2 mg, selén 0,1 mg

Kŕmny návod: Starostlivo zmiešajte 1 časť sušeného mlieka a 3 časti teplej vody (40-45 stupňov) a nechajte vychladnúť na teplotu materského tela (38-39 stupňov). Každú kŕmnu dávku pripravujte vždyz čerstvého mlieka do umyté a čisté fľaše.

hodnotenie 2
14. 09. 2020

Stěně poměrně dobře mléko snášelo, ale práce s mlékem je nepříjemná, mléko se špatně rozpouští. Práce s tímto mlékem je velmi, velmi nepříjemná!

09. 11. 2017

opět není český návod a příliš vonavé,zhrudkovatělé,lžička nevhodná