NUEVO cat vanička SENSITIVE 85g

KURACIE / brusnice skladom 5 ks 1,34 €
+
História ceny

Katalog: 2400410

Tajomstvo nueva je vysoký obsah najkvalitnejšieho čerstvého mäsa. Každá porcia obsahuje minimálne 60% mäsa. Všetky ingrediencie boli schválené pre ľudskú spotrebu. Mäso, zelenina a obilniny sú nakupované od miestnych výrobcov. To spĺňa podmienku najkratšej možnej doby dodania a zachovanie čerstvosti surovín.

precízne výroba
Všetky ingrediencie sú spracovávané za studena a rýchle plnenie zaisťuje zachovanie všetkých vitamínov a minerálov. Tento proces garantuje veľmi dobrú stráviteľnosť, a preto je vhodné aj pre mačky s citlivým žalúdkom.
100% superprémiove
- Žiadna pridaná farbivá - Žiadne konzervanty
- Žiadna pridaná arómy - Žiadny mäsový odpad
- Žiadna chemická dochucovadlá - Žiadne náhradky živočíšnych proteínov ako sója
- Žiadna kostná múčka - Balené po 85 g

nuevo vaničky - masové filety sú celé kúsky najkvalitnejšieho mäsa kurčaťa, morky či lososa. Receptúry v sebe kombinujú všetky vitamíny a minerály tak, aby zodpovedali prirodzené dennej dávke. Na výber je 9 skvelých variantov, aby žiadna z nich vašej mačke nezovšednela.

nuevo sensitive kuracie filet s brusnicami je vyrobený z jedného zdroja proteínu. Čerstvé kuracie mäso je vhodné pre citlivý žalúdok. Obsah 60% mäsa a vysoko kvalitného ľanového oleja robí z tejto receptúry veľmi dobre stráviteľné krmivo. Pre mačky s citlivým zažívacím traktom.
 
Zloženie: 60% kuracie mäso, kuracia pečeň, kurací tuk, 36,8% vývar, 2% brusnice, 1% minerály, 0,2% ľanový olej = 100% prvotriednych ingrediencií.

Analytické zložky: dusíkaté látky 12%, hrubý tuk 5,5%, popol 2,3%, vláknina 0,5%, vlhkosť 76%.