NUEVO cat vanička STERILISED 85g

Morčacie, teľacie, ľanový olej NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 1,37 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 2400409

Tajomstvo nueva je vysoký obsah najkvalitnejšieho čerstvého mäsa. Každá porcia obsahuje minimálne 60% mäsa. Všetky ingrediencie boli schválené pre ľudskú spotrebu. Mäso, zelenina a obilniny sú nakupované od miestnych výrobcov. To spĺňa podmienku najkratšej možnej doby dodania a zachovanie čerstvosti surovín.

precízne výroba
Všetky ingrediencie sú spracovávané za studena a rýchle plnenie zaisťuje zachovanie všetkých vitamínov a minerálov. Tento proces garantuje veľmi dobrú stráviteľnosť, a preto je vhodné aj pre mačky s citlivým žalúdkom.
100% superprémiove
- Žiadna pridaná farbivá - Žiadne konzervanty
- Žiadna pridaná arómy - Žiadny mäsový odpad
- Žiadna chemická dochucovadlá - Žiadne náhradky živočíšnych proteínov ako sója
- Žiadna kostná múčka - Balené po 85 g

nuevo vaničky - masové filety sú celé kúsky najkvalitnejšieho mäsa kurčaťa, morky či lososa. Receptúry v sebe kombinujú všetky vitamíny a minerály tak, aby zodpovedali prirodzené dennej dávke. Na výber je 9 skvelých variantov, aby žiadna z nich vašej mačke nezovšednela.

nuevo Sterilised morčacie filet s teľacím je vytvorený presne pre potreby mačiek po kastrácii. Vyvážená a chutná strava so zníženým obsahom tuku a pridaným L-karnitínom je vhodná ako prevencia nadváhy. DL-Metionín upravuje kyslosť moču a pomáha tak predchádzať močovým kameňom.

Zloženie: 60% mäsa (50% morčacie mäso, morčacie pečeň, morčacie tuk, 10% teľacie), 38,8% vývar, 1% minerály, 0,2% ľanový olej = 100% prvotriednych ingrediencií.

Analytické zložky: dusíkaté látky 12,1%, hrubý tuk 5,9%, popol 2,3%, vláknina 0,5%, vlhkosť 76%.