NUTRAM cat I12 - IDEAL WEIGHT CONTROL

1,13kg po objednání do 7 dnů Strážiť 13,19 €
+
História ceny
5,4kg po objednání do 7 dnů Strážiť 47,78 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 2100661

Kompletné kanadskej krmivo pre dospelé mačky s problémami s nadváhy a obezitou a pre mačky s nižšou pohyblivosťou. Nízka spotreba krmiva pri najvyššej možnej stráviteľnosti. Pocit zasýtenie pomocou špeciálne navrhnuté receptúry s nízkym obsahom tukov a vysokým obsahom bielkovín a špeciálnych rastlinných vláknin. Vhodné pre kastrované kocúrov a sterilizované mačky chované v byte.

Moderná receptúra s využitím celostnej medicíny - holistický prístup. 100% prírodný - zásadne bez použitia chémie. Obsahuje prírodné látky, ktoré podporujú spaľovanie tukov a zamedzujú ich ukladanie.

Základom sú vybrané kvalitné suroviny: Čerstvá kuracie svalovina, kuracia múčka, múčka z lososa, čistý kurací a lososový tuk, žiadne vedľajšie produkty. Doplnené malým množstvom zeleného hrášku, hnedej ryže, ovsených vločiek, jačmenných krúpov a šošovky. Optimálna kombinácia bylinné zložky na kontrolu váhy: jačmenné krúpy a lúpaný hrášok.

Zloženie krmiva: Kuracia múčka, kuracie mäso bez kostí, jačmenné krúpy, ovsené vločky, zelený hrášok, hnedá ryža, múčka z lososa, šošovica, repná dužina, hrachovej šupky, kurací vývar, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), ľanové semienko, jablká , mrkva, olej z lososa, oranžová tekvica, sušená srvátka, granátové jablko, brusnice, výťažok z koreňa čakanky, Yucca schidigera, špenát, zelerová semienka, mäta pieporná, harmanček, kurkuma, zázvor, rozmarín.


Deklarované akostné znaky: bielkovina 36%, tuky 10%, vláknina 4,5%, vlhkosť 8,0%, popoloviny - minerály 7,5%, vápnik 1,0%, fosfor 0,85%, omega-3 0,45 %, omega-6 1,20%, metabolizovateľná energia 3 560 kcal / kg