Z technických dôvodov bude infolinka dňa 27.5. dostupná iba do 15:00. Ďakujeme za pochopenie

NUTRAM cat S1 - SOUND KITTEN

1,13kg po objednání do 7 dnů Strážiť 12,24 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 2100658

Kompletné kanadskej krmivo pre mačiatka a rastúce mačky. Zaisťuje všetko pre správny rast a vývoj mačacieho tela. Vhodné aj pre gravidné a dojčiace dospelé mačky. Najvyššia dosiahnuteľná kvalita.Vysoce energetické, bohaté na živiny, so zvýšeným obsahom kvalitných živočíšnych bielkovín, plne uspokojuje vysoké nároky aktívnych a rastúcich mačiatok, vyvíjajúcich sa mladých mačiek, a tiež gravidných a dojčiacich mačiek.

Moderná receptúra s využitím celostnej medicíny (holistický prístup). 100% prírodný - zásadne bez použitia chémie. Maximum, čo sa dá pripraviť pre zdravý vývoj a život mačky. Vhodné pre mladé mačky chované doma i vonku, sterilizované aj chovné. Podpora vývoja nervovej sústavy a zraku, obsahuje DHA pre zvýšenie učenlivosti, naučenie čistotnosti.

Základom sú vybrané kvalitné suroviny: Čerstvá kuracie svalovina, kuracia múčka, lososová múčka, čistý kurací a lososový tuk, žiadne vedľajšie produkty. Doplnené malým množstvom ovsených vločiek, hnedej ryže, jačmenných krúpov a zeleného hrášku. Mimoriadna receptúra s využitím vynikajúcich účinkov základnej kombinácie čerstvého kuracieho mäsa a lososa s prídavkom zelené šošovky.

Zloženie krmiva: Kuracia múčka (21.5%), kuracie mäso bez kostí (10,3%), lososová múčka (10,2%), ovsené vločky, hnedá ryža, jačmenné krúpy, kurací tuk, šošovka (4,8%), zelený hrášok, lucerna, kurací vývar, olej z lososa (1,5%), jablká, mrkva, tekvica, ľanové semienko (0,20%), granátové jablko, brusnice (0,10%), koreň čakanky (zdroj prebiotík) , morská riasa, taurín, vláknina psyllium, Yucca schidigera, L-karnitín, špenát, zelerová semienka (0,002%), mäta pieporná, harmanček, kurkuma, zázvor, sušený rozmarín.


Deklarované akostné znaky: Bielkoviny 32%, tuky 17%, vláknina 3,5%, vlhkosť 8%, popoloviny - minerály 7,5%, vápnik 1%, fosfor 0,85%, o mega-3 0,65%, omega -6 2,30%, metabolizovateľná energia 3915 kcal / kg.