NUTRAM dog T28-TOTAL GF salmon/trout small

2,72kg do 7 dnů 18,41 €
+
6,8kg do 7 dnů 39,7 €
+
doprava zdarma

Kompletné kanadskej bezobilné krmivo pre citlivé a náročné psy malých a trpasličích (toy) plemien. Z rybieho mäsa: losos a pstruh. Bez obilie, bez zemiakov a bez kuracieho mäsa. Vhodné aj pre šteňatá a rastúce psy s citlivým zažívaním, napĺňa všetky potreby a výživové nároky v ktoromkoľvek životnom štádiu psa, až do vysokého veku.

Pokrýva všetky zvýšené nároky mini psov chovaných prevažne doma a v byte. Neodolateľná chutnosť a prvotriedne starostlivosti k nejcitlivějšímu psiemu organizmu. Krmivo má nízky glykemický index vďaka správnym komplexným sacharidom z vybraných neobilných surovín (hrášok, šošovica, cícer), zabraňuje vzniku metabolických porúch.

Pre psov malé citlivé práve na bielkovinu z ryby vyberte bezobilný Nutram čisto z hydiny: T27 Nutram Total Grain Free Turkey Chicken Duck Dog (morka, kura, kačica), alebo T26 Nutram Total Grain-Free® Lamb Légumes Natural Dog (jahňacie). Táto doplňujúce sa trojica (buď ryby, alebo hydina, alebo jahňacie) krmív dokáže vyriešiť precitlivenosti a alergie väčšiny psov. Funkčné krmivo so zaručeným a deklarovaným čistým zdrojom bielkovín celoživotne rieši problémy alergikov, bez nutnosti opakovanej liečby.

Zloženie: Mäso pstruha bez kostí (15,0%), múčka z lososa (15,0%), rybia múčka Menhaden, zelený hrášok (14,0%), cícer (13,0%), šošovica (9,0% ), olej z repky, mäso z lososa bez kostí, zeleninový vývar, olej z lososa, jablká, mrkva, maslová tekvica, quinoa, brusnice (0,11%), čučoriedky (0,11%), černice (0,11% ), kel (0,11%), morská riasa, koreň čakanky, Yucca schidigera, mušle Perna canaliculus, špenát, zelerová semienka, mäta pieporná, harmanček, kurkuma, zázvor, rozmarín.

Deklarované akostné znaky: Bielkovina 36,2%, tuky 17,3%, vláknina 5,0%, vlhkosť 8,0%, popoloviny - minerály 9,0%, vápnik 1,5%, fosfor 0,95%, omega- 3 1,1%, omega-6 2,8%, metabolizovateľná energie 3925kcal / kg