NUTRAM dog T25-TOTAL GF salmon/trout

2,72kg skladom 1 ks 18,41 €
+
11,34kg do 7 dnů 58,3 €
+
doprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 2ks v cene 3.46 €

Kompletné kanadskej bezobilné krmivo pre citlivé a náročné psov všetkých plemien. Z rybieho mäsa: losos a pstruh. Bez obilie, bez zemiakov a bez kuracieho mäsa. Vhodné aj pre šteňatá a rastúce psy s citlivým zažívaním, napĺňa všetky potreby a výživové nároky v ktoromkoľvek životnom štádiu psa, až do vysokého veku.

Pokrýva všetky zvýšené nároky psov chovaných v byte i vonku, chovných, aktívnych, v záťaži aj v pokojovom režime. Neodolateľná chutnosť a prvotriedne starostlivosti. Krmivo má nízky glykemický index vďaka správnym komplexným sacharidom z vybraných neobilných surovín (hrášok, cícer), zabraňuje vzniku metabolických porúch.

Pre psov citlivé práve na bielkovinu z rybieho mäsa vyberte bezobilný Nutram čisto z hydiny: T23 Nutram Total Grain Free Turkey Chicken Duck Dog (morka, kura, kačica), alebo T26 Nutram Total Grain-Free® Lamb Légumes Dog (jahňacie). Táto doplňujúce sa trojica (buď ryby, alebo hydina, alebo jahňacie) krmív dokáže vyriešiť precitlivenosti a alergie väčšiny psov. Všetky tri tieto krmivá sú pripravené vo variante pre všetky plemená. Funkčné krmivo so zaručeným a deklarovaným čistým zdrojom bielkovín celoživotne rieši problémy alergikov, bez nutnosti opakovanej liečby.

Zloženie: Mäso pstruha bez kostí (15,0%), múčka z lososa (15,0%), rybia múčka Menhaden, zelený hrášok (14,0%), cícer (13,0%), šošovica (9,0% ), repkový olej, mäso z lososa bez kostí, zeleninový vývar, olej z lososa, jablká, mrkva, maslová tekvica, quinoa, brusnice (0,11%), čučoriedky (0,11%), černice (0,11%) , kel (0,11%), brusnice, morská riasa, koreň čakanky, Yucca schidigera, mušle Perna canaliculus, špenát, zelerová semienka, mäta pieporná, harmanček, kurkuma, zázvor, rozmarín.

Deklarované akostné znaky: bielkoviny 36,2%, tuky 17,3%, vláknina 5,0%, vlhkosť 8,0%, popoloviny - minerály 9,0%,
vápnik 1,5%, fosfor 0,95%, omega-3 1,1%, omega-6 2,8%, metabolizovateľná energie 3925kcal / kg