PRODEN ZUBNÍ PASTA

25ml do 7 dnů 6,54 €
+

ProDen Tekutá zubná pasta je "darček" z prírody. Je to prírodné zubná pasta a osviežovač dychu vyrobená zo 100% prírodných a éterických olejov. Je špeciálne vytvorená s prísadami, ktoré pomáhajú vyčistiť zuby vášho psa, udržiavať čerstvý dych, eliminovať zlé baktérie a chrániť zuby a ďasná.

Trpí váš pes niektorým z týchto príznakov? Zápaly ďasien, krvácajúce ďasná, zlý dych, opuchy ďasien, parodontitíde, červené ďasná, strata zubov.

Ak ste odpovedali áno, na niektorý z týchto problémov, znamená to, že váš pes trpí ochorením parodontu / chorobou ďasien. Mali by ste sa obrátiť na svojho veterinára k ústnej kontrole, pretože nielen že váš pes stratí zuby, ale aj ochorenia parodontu je spojená s ochorením srdca, mŕtvicami, ochorením dýchacích ciest, nadúvaním, problémy s trávením, rakovinou pankreasu, cukrovkou a obezitou.

Ochorenie ďasien a zlý dych sú spôsobené baktériami. Chráňte zuby vášho psa, aby ste zabránili ochorenia ďasien a udržiavali si čerstvý dych!

Tekutá zubná pasta prúdenia čistí a pomáha chrániť zuby vášho psa!

  • 100% prírodné a potravinovej kvality
  • bez doplnkov
  • Žiadne syntetické chemikálie
  • bez konzervantov
  • bez cukru

POKYNY NA POUŽITIE

Približne 1 kvapku na kefku na zuby alebo na kefku na prsty. Odporúča sa každodenné používanie po dobu 3 mesiacov k viditeľnému zlepšení.

Složení: 100% prírodné a éterické oleje, mäta, fenikel, myrha, levanduľa, pomaranč, slnečnicové semínka

Pro svieži a nepáchnuce dych, odporúčame používať PlaqueOff Powder.

Velikost balenia: 25 ml

Skladování: v suchu, pri izbovej teplote