V dňoch 28.9. - 29.9.2023 prebieha firemná dovolenka. Všetky objednávky z tejto doby budú odoslané postupne od pondelka 2.10.2023. Ďakujeme za pochopenie

Royal Canin Veterinary Diet Dog PEDIATRIC STARTER konzerva

195g NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 2,7 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1300862

Vysoký obsah energie umožňuje podávať menšiu porciu potravy pri kŕmení. Vďaka čomu tráviaci trakt nie je preťažovaný a je kompenzovaný malý objem žalúdka šteniat a súk v poslednej tretine obdobia gravidity. Kombinácia vysoko stráviteľných proteínov (LIP *), prebiotík (mannán-oligosacharidov), ryža a rybieho oleja zaisťuje maximálnu stráviteľnosť. Spojenie mannán-oligosacharidov (MOS) s patentovaným komplexom synergických antioxidantov s vysokým obsahom vitamínu E, vitamínu C, taurínu a luteínu podporuje obranné mechanizmy rastúceho šteňaťa.

Kedy podávať fene špecifi ckú potravu?
Od konca 5. týždňa priberie gravidné fena týždenne 10% svojej váhy. Jej potreby sa zvýši o 10% týždenne s pokračujúcou gravidít. Denné dávky našich krmív Stater sa tak zvyšujú o 10% v 6. týždni, o 20% v 7. týždni ao 30% v 8. týždni. Dojčenie tiež vyžaduje zodpovedajúce výživu. Odporúčame kŕmiť adlibitum, dávkovanie nie je dôležité vzhľadom na to, že by fena nemala do pôrodu pribrať viac ako 25% (veľké a obrie plemená) až 30% (malí a strední psi) svojej normálnej váhy.