Royal Canin ZLATÝ RETRIEVER

3kg Naskladníme do 72 hodin Strážiť 23,23 €
+
História ceny
12kg Naskladníme do 72 hodin Strážiť 66,9 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1001752

Kompletné krmivo špecificky navrhnuté pre zlaté retrievermi.

Zdravá výživa pre dospelých psov, zlatý retriever od 15 mesiacov. Pomocou sírnych aminokyselín (metionín), posilňuje lesk srsti prostredníctvom zvýšeného obsahu zinku a linoleovej kyseliny (Omega 6 mastné kyseliny). Zaisťuje ochranu kĺbov a spevňuje kostné štruktúru vďaka vyváženému prídavku vápnika a fosforu a prítomnosti chondroitín a glukosamín sulfátu. Udržuje ideálnu váhu kombinovaním vysokého obsahu bielkovín a nízkeho obsahu tukov. Prevencia odmením haldu medzi kŕmnymi dávkami zásluhou jačmenného škrobu, ktorý sa pomaly trávi a redukuje hypoglykemické výkyvy. Podporuje spaľovanie tuku. Vyživuje a chráni sliznicu tráviaceho ustoja a črevnú mikroflóru vďaka kombinácii frukto-oligosacharidov, mannán-oligosacharidov, nerozpustných minerálnych solí a Omega 3 mastných kyselín (EPA a DHA). Obmedzuje kvasenie v hrubom čreve vďaka vysoko stráviteľným živinám.

Zloženie: Dehydratované hydinové mäso, ryža, kukurica, kukuričný lepok, živočíšne tuky, jačmeň, hydinová pečeň, rafinovaná celulóza, repné rezky, rastlinné oleje (vrátane brutnákového oleja), minerály, rybí tuk, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), frukto-oligosacharidy , stopové prvky (vrátane chlátových stopových prvkov), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), taurín, polyfosfát sodíka, L-karnitín, výťažok z nechtíka (zdroj luteínu), vitamíny.

15. 05. 2019

Dobrá kvalita za přijatelné peníze

25. 02. 2019
  • Dobře odhadnutá velikost granulí pro velkého psa, krmení je velice chutné, granule byly nasypány do misky a než jsme uklidili pytel, tak už se do nich pejsek pustil, nečekal ani až dostane misku na své místo :) a vše krásně vyjídá.

Nevím

03. 12. 2016

16. 05. 2016