RC kapsa YORKSHIRE terrier

85g skladom > 5 ks 1,18 €
+

Yorkshirské teriéry alebo "jorkšír" sú vyrovnaní, aktívne a inteligentné psi. Majú veľa energie a elánu. Charakteristická srsť yorkshirského teriéra je jeho najznámejším rysom. Pripomína konskú srsť, je veľmi jemná a dlhá a nikdy neprestáva rásť. Tiež nepĺzne, a ak dostáva správne živiny, je jemná a hodvábna. Zloženie kapsičky s paštétou ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier in Loaf je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vášho dospelého jorkšíra nad 10 mesiacov.

Kapsička s pašitky udržuje jeho kožu aj dlhú srsť zdravú. Starostlivo vybraná zmes vhodných živín udržiava lesk a žiaru jeho srsti. Toto krmivo tiež podporuje zdravé trávenie vášho psa vďaka presnému obsahu živín. Má špeciálnu štruktúru, ktorá zvyšuje jeho chutnosť. Vôňa a mäkká štruktúra tejto paštéty zaručuje, že bude chutiť aj tomu najprieberčivejšiemu jorkšír!

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby váš pes dostával to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

ZLOŽENIE

Mäso a živočíšne deriváty, deriváty rastlinného pôvodu, obilniny, minerály, oleje a tuky, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky: vitamín D3: 190 IU, E1 (železo): 9 mg, E2 (jód): 0,3 mg, E4 (meď): 2,2 mg, E5 (mangán): 2,7 mg, E6 ( zinok): 27 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu.

09. 04. 2020

Super.

03. 08. 2019

10. 03. 2019
  • Moc chutné