Royal Canin Digestive Care Dog Loaf - kapsička s paštikou pro psy s citlivým trávením

85g skladom > 5 ks 1,28 €
+
História ceny
12x85g skladom 1 ks 12,89 €
+
História ceny

Katalog: 1400141

Tráviace ťažkosti nie sú nič príjemné a dokážu potrápiť aj vášho psieho spoločníka. Strava obsahujúca vysoko kvalitné živiny prispieva nielen k pohode v črevách vášho psa, ale aj k jeho celkovej spokojnosti. Kapsička ROYAL CANIN® Digestive Care Loaf je vhodná pre psov všetkých veľkostí.

Kapsičky pre psov boli testované v petcentru Royal Canin, obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny a zmes prebiotík a vlákniny pre vyváženú črevnú mikroflóru, čo pomáha podporovať optimálnu kvalitu stolice. Spoločnosť Royal Canin vie, ako sú bielkoviny dôležité - preto používa iba tie najkvalitnejšie z nich a prispôsobuje ich tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám vášho psa. Krmivo obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny, ktoré sú známe ako L.I.P., a rad prebiotík pre zdravú črevnú mikroflóru. Presne vyvážené rozpustnej a nerozpustnej druhy vlákniny, ktoré sú v kapisčce s lahodnou pašitky obsiahnuté, navyše obmedzujú fermentáciu a podporujú zdravý priechod črevami.

Okrem tejto lahodnej paštéty je program výživy Digestive Care dostupný aj vo forme chrumkavých granúl. Obe krmivá sú nutrične kompletné a navzájom sa dokonale dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl? Prejdite na krmivo ROYAL CANIN® Digestive Care a presvedčte sa o výhodách vysoko kvalitných živín, ktorých vyváženosť zaisťuje optimálnu pohodu čriev a lepšie vstrebávanie.