Royal Canin Digestive Care Dog Loaf - kapsička s paštikou pro psy s citlivým trávením - 12x85g

popis produktu

Tráviace ťažkosti nie sú nič príjemné a dokážu potrápiť aj vášho psieho spoločníka. Strava obsahujúca vysoko kvalitné živiny prispieva nielen k pohode v črevách vášho psa, ale aj k jeho celkovej spokojnosti. Kapsička ROYAL CANIN® Digestive Care Loaf je vhodná pre psov všetkých veľkostí.…

História ceny Katalógové č .: 1400811
skladom 5 ks

Ďalšie varianty

85g

skladom 1,14 €
Detailný popis

Tráviace ťažkosti nie sú nič príjemné a dokážu potrápiť aj vášho psieho spoločníka. Strava obsahujúca vysoko kvalitné živiny prispieva nielen k pohode v črevách vášho psa, ale aj k jeho celkovej spokojnosti. Kapsička ROYAL CANIN® Digestive Care Loaf je vhodná pre psov všetkých veľkostí.

Kapsičky pre psov boli testované v petcentru Royal Canin, obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny a zmes prebiotík a vlákniny pre vyváženú črevnú mikroflóru, čo pomáha podporovať optimálnu kvalitu stolice. Spoločnosť Royal Canin vie, ako sú bielkoviny dôležité - preto používa iba tie najkvalitnejšie z nich a prispôsobuje ich tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám vášho psa. Krmivo obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny, ktoré sú známe ako L.I.P., a rad prebiotík pre zdravú črevnú mikroflóru. Presne vyvážené rozpustnej a nerozpustnej druhy vlákniny, ktoré sú v kapisčce s lahodnou pašitky obsiahnuté, navyše obmedzujú fermentáciu a podporujú zdravý priechod črevami.

Okrem tejto lahodnej paštéty je program výživy Digestive Care dostupný aj vo forme chrumkavých granúl. Obe krmivá sú nutrične kompletné a navzájom sa dokonale dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl? Prejdite na krmivo ROYAL CANIN® Digestive Care a presvedčte sa o výhodách vysoko kvalitných živín, ktorých vyváženosť zaisťuje optimálnu pohodu čriev a lepšie vstrebávanie.

hodnotenie 1
20. 11. 2020

byl mi poslán jako bonus