Royal Canin Light Weight Care Dog Loaf - dietní kapsička s paštikou pro psy

85g skladom > 5 ks 1,16 €
+
História ceny
12x85g skladom 2 ks 13,15 €
+
História ceny

Katalog: 1400144

Psy s nadváhou často trpia nadmerným namáhaním kĺbov. Pomôžte svojmu psovi trochu zhodiť pomocou vysoko kvalitných živín, ktoré sú špeciálne určené na udržanie ideálnej telesnej hmotnosti. Krmivo ROYAL CANIN® Light Weight Care Loaf je vhodné pre psov všetkých veľkostí, ktorí majú sklon priberať. Toto extra chutné krmivo, bohaté na vysoko stráviteľné bielkoviny, pomáha vášmu psovi udržiavať zdravú svalovú hmotu a má znížený obsah tuku a kalórií.

 

Diétne kapsička s paštétou obsahuje optimálnu kombináciu rozpustnej a nerozpustnej vlákniny, ktorá vášho psa zasýti, a tým predíde zdravotným komplikáciám spojeným s nadmernou váhou. Zloženie je okrem ďalších užitočných živín bohaté na skupinu mastných kyselín omega 3, ako sú EPA a DHA. Tieto živiny majú protizápalový účinok a zároveň pomáhajú podporovať kĺby vášho psa. Krmivo ROYAL CANIN® Light Weight Care Loaf naviac tiež zaisťuje pravidelný a zdravý priechod črevami pre lepšie trávenie.

 

Okrem tejto lahodnej paštéty je program výživy Light Weight Care dostupný aj vo forme chrumkavých granúl. Obe krmivá sú nutrične kompletné a navzájom sa dokonale dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl?