Royal Canin Medium Adult - kapsička pro dospělé střední psy

140g skladom > 5 ks 1,12 €
+
10x140g skladom 3 ks 11,14 €
+

Vo veku 12 mesiacov váš stredný pes už fyzicky dospieva. Je dôležité, aby dostával stravu, ktorá obsahuje živiny podporujúce optimálne zdravie v období dospelosti. Zloženie kapsičky pre dospelých stredné psy ROYAL CANIN® Medium Adult in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby stredných dospelých psov do 10 rokov, ktorí vážia medzi 11 a 25 kg.

Kapsičky ROYAL CANIN® Medium Adult in Gravy prispieva k zdraviu tráviaceho traktu a pomáha udržiavať črevnú mikroflóru v rovnováhe. Aj keď je imunitný systém vášho psa už plne vyvinutý, vždy je dobré ho aj naďalej výživou podporovať. Vďaka špecifickému komplexu antioxidantov a pridaným prebiotikum podporuje krmivo prirodzenú obranyschopnosť vášho psa. Kapsička pre dospelé stredné psy je obohatená o EPA a DHA. Tieto omega-3 mastné kyseliny vyživujú kožu aj srsť, ale aj kosti a kĺby. Výživu poskytuje aj presná rovnováha minerálov a vitamínov.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Medium Adult je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.