Z technických dôvodov bude infolinka dňa 27.5. dostupná iba do 15:00. Ďakujeme za pochopenie

Royal Canin Medium Adult - kapsička pro dospělé střední psy

140g skladom > 5 ks 1,79 €
+
História ceny
10 x 140g skladom > 5 ks 18,22 €
+
História ceny+ Royal Canin Medium Adult - kapsička pro dospělé střední psy - 10 x 140g v cene 18.22 €

Katalog: 1400150

Vo veku 12 mesiacov váš stredný pes už fyzicky dospieva. Je dôležité, aby dostával stravu, ktorá obsahuje živiny podporujúce optimálne zdravie v období dospelosti. Zloženie kapsičky pre dospelých stredné psy ROYAL CANIN® Medium Adult in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby stredných dospelých psov do 10 rokov, ktorí vážia medzi 11 a 25 kg.

Kapsičky ROYAL CANIN® Medium Adult in Gravy prispieva k zdraviu tráviaceho traktu a pomáha udržiavať črevnú mikroflóru v rovnováhe. Aj keď je imunitný systém vášho psa už plne vyvinutý, vždy je dobré ho aj naďalej výživou podporovať. Vďaka špecifickému komplexu antioxidantov a pridaným prebiotikum podporuje krmivo prirodzenú obranyschopnosť vášho psa. Kapsička pre dospelé stredné psy je obohatená o EPA a DHA. Tieto omega-3 mastné kyseliny vyživujú kožu aj srsť, ale aj kosti a kĺby. Výživu poskytuje aj presná rovnováha minerálov a vitamínov.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Medium Adult je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.

ZLOŽENIE

Mäso a živočíšne produkty, oleje a tuky, obilniny, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, minerálne látky, kvasnice, cukry.

Výživné doplnkové látky: Vitamín D3: 200 mj., E1 (Železo): 3 mg, E2 (Jód): 0,26 mg, E4 (Meď): 2 mg, E5 (Mangán): 1 mg, E6 (Zinok): 10 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 2 g.

22. 12. 2021

skvělá kvalita jak granulí tak kapsiček, kapsičky voní po mase a mému mlsnému Whipettovi fakt chutnají.