Royal Canin Medium Puppy - kapsička pro střední štěňata

140g skladom > 5 ks 5,5 €
+
História ceny
10x140g skladom > 5 ks 21,17 €
+
História ceny

Katalog: 1400149

Rast je pre vaše šteňa dôležitým obdobím zmien a objavov. Jeho prirodzená obranyschopnosť sa stále vyvíja. Pretože vaše šteňa rastie, kompletná a vyvážená strava je nevyhnutná pre jeho optimálne zdravie. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby šteniat stredných plemien do 12 mesiacov, ktoré budú mať v dospelosti váhu medzi 11 a 25 kg.

Vďaka exkluzívnemu komplexu antioxidantov, vrátane vitamínu E, podporuje krmivo ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy imunitný systém vášho šteňaťa, keď sa jeho prirodzená obranyschopnosť ešte postupne vyvíja. V tomto krmive sú obsiahnuté aj živiny, ktoré podporujú zdravie tráviaceho traktu vášho šteňaťa a udržujú jeho črevnú mikroflóru v rovnováhe. Šteňatá stredných plemien majú krátky rast, a preto musia mať ich krmivo vysoký obsah energie, aby uspokojil ich energetické potreby. Krmivo vďaka optimálnemu obsahu živín tiež podporuje zdravý vývoj kostry počas tohto zásadného obdobia.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Medium Puppy je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.