Z technických dôvodov bude infolinka dňa 27.5. dostupná iba do 15:00. Ďakujeme za pochopenie

Royal Canin Sterilised Dog Loaf - kapsička s paštikou pro kastrované psy

85g skladom > 5 ks 1,33 €
+
História ceny
12x85g skladom > 5 ks 13,16 €
+
História ceny

Katalog: 1400142

Po sterilizácii sa metabolizmus vášho psa spomalí, a preto bude možno dávať prednosť skôr gauči než vonkajším aktivitám; jeho apetít však zostane rovnaký. Je známe, že vyvážená strava môže zvieratám pomôcť lepšie zvládať zdravotné problémy. Za týmto krmivom pre kastrované psy stojí desiatky rokov vedeckého výskumu výživy psov.

 

Kapsička s paštétou ROYAL CANIN® Sterilised Loaf je vhodná pre psov všetkých veľkostí. Obsahuje aktívny živiny, ktoré im pomáhajú zostať aktívny a v dobrej kondícii a zároveň je zasýti. Kapsička s paštétou je bohatá na vysoko stráviteľné bielkoviny, ktoré sú prispôsobené špecifickým potrebám vášho psa. Bielkoviny v tomto krmive pomáhajú vášmu psovi udržiavať svalovú hmotu pri zníženom príjme kalórií a tuku. Ďalej obsahuje mierny podiel tuku a optimálnu kombináciu vlákniny, ktorá vášmu psovi pomáha udržiavať si ideálnu hmotnosť, a zároveň ho zasýtiť.

 

Okrem tejto lahodnej paštéty je nutričný program Sterilised dostupný aj vo forme chrumkavých granúl. Obe krmivá sú nutrične kompletné a navzájom sa dokonale dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl? Prejdite na krmivo ROYAL CANIN® Sterilised Loaf a presvedčte sa o výhodách vysoko kvalitných živín vyvážených tak, aby váš pes zostal aktívny, štíhly a zdravý.