FALCO konzerva FARMKA dog losos - 800g

popis produktu

Jedná sa o ručne a poctivo vkladané kusy lososa v hovädzom. Obsahuje celkom 30% ručne vložených kusov lososa do 70% hovädzieho mletého mäsa. Výrobok môže obsahovať kosti. Losos patrí medzi najlepšie prírodné zdroje omega-3 mastných kyselín. Obsahuje vysoko kvalitné bielkoviny, ktoré plnia v organizme rad dôležitých funkcií, napríklad pomáhajú pri hojení rán, chránia zdravie kostí, blahodárne pôsobia na srsť, udržujú svalovú hmotu pri chudnutí a starnutí. Pravidelná konzumácia lososa môže znížiť riziko ochorenia srdca a ciev.…

História ceny Katalógové č .: 1005641
skladom > 5 ks

Ďalšie varianty

skladom 1,94 €
Detailný popis

Jedná sa o ručne a poctivo vkladané kusy lososa v hovädzom. Obsahuje celkom 30% ručne vložených kusov lososa do 70% hovädzieho mletého mäsa. Výrobok môže obsahovať kosti.

Losos patrí medzi najlepšie prírodné zdroje omega-3 mastných kyselín. Obsahuje vysoko kvalitné bielkoviny, ktoré plnia v organizme rad dôležitých funkcií, napríklad pomáhajú pri hojení rán, chránia zdravie kostí, blahodárne pôsobia na srsť, udržujú svalovú hmotu pri chudnutí a starnutí. Pravidelná konzumácia lososa môže znížiť riziko ochorenia srdca a ciev.

Kosti v konzerve nie sú nebezpečné, vďaka sterilizácii, ktorá sa vykonáva pri vysokom tlaku a teplote, sú úplne mäkučké a je možné ich roztlačiť medzi prstami. Sú dôležitým prvkom v strave maznáčika, pretože obsahujú dôležité minerálne látky. Pri kŕmení konzervami, ktoré obsahujú kosti, nemusia chovatelia dokupovať žiadne ďalšie vitamíny obsahujúce minerálne látky.

V jednej konzerve nájdete vyvážený pomer vitamínov, minerálov a hodnotných látok, a to práve vďaka kombinácii mäsa a vnútorností.

Strava psa by mala byť vyvážená, preto je ideálne kombinovať mäso s drobmi, ktoré obsahujú dôležité vitamíny a látky.

FARMKA DOG je vhodná nielen pre všetky vekové kategórie a všetky plemená psov, ale aj pre zvieratá v záťaži, gravidné a dojčiace alebo pre zvieratá s problémami s trávením a váhou.