FALCO konzerva FARMKA dog svalovina - 800g

popis produktu

Jedná sa o ručne a poctivo vkladané kusy svaloviny v hovädzom. Obsahuje celkom 30% ručne vložených kusov svaloviny do 70% hovädzieho mletého mäsa. Svalovina má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín, železa a vitamínu B2. Ďalej obsahuje proteíny, ktoré pôsobia na rast svalov. Podporuje žuvacie svalstvo a je vynikajúca na kondíciu aj srsť. V jednej konzerve nájdete vyvážený pomer vitamínov, minerálov a hodnotných látok, a to práve vďaka kombinácii mäsa a vnútorností.…

História ceny Katalógové č .: 1005643
skladom > 5 ks

Ďalšie varianty

skladom 2,46 €
Detailný popis

Jedná sa o ručne a poctivo vkladané kusy svaloviny v hovädzom. Obsahuje celkom 30% ručne vložených kusov svaloviny do 70% hovädzieho mletého mäsa.

Svalovina má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín, železa a vitamínu B2. Ďalej obsahuje proteíny, ktoré pôsobia na rast svalov. Podporuje žuvacie svalstvo a je vynikajúca na kondíciu aj srsť.

V jednej konzerve nájdete vyvážený pomer vitamínov, minerálov a hodnotných látok, a to práve vďaka kombinácii mäsa a vnútorností.

Strava psa by mala byť vyvážená, preto je ideálne kombinovať mäso s drobmi, ktoré obsahujú dôležité vitamíny a látky.

FARMKA DOG je vhodná nielen pre všetky vekové kategórie a všetky plemená psov, ale aj pre zvieratá v záťaži, gravidné a dojčiace alebo pre zvieratá s problémami s trávením a váhou.