Tickless Mini dog nabíjací - Ružové

popis produktu

TICKLESS MINI DOG - Dobíjací ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov TICKLESS® Mini účinne chráni vášho domáceho maznáčika bez chémie. Je silnejší a účinnejší ako akýkoľvek ultrazvukový odpudzovač na dnešnom trhu. Špičkový dizajn s komplexnou ochranou aj pre tie najmenšie domáce zvieratá v meste alebo vonku. Áno a je tiež nabíjací, aby ste mohli svojich blízkych chrániť dlhšie!…

História ceny Katalógové č .: 1004801
NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín - Strážiť doprava zdarma

Ďalšie varianty

NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín 50,15 €
NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín 50,15 €
skladom 50,15 €
NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín 50,15 €
NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín 50,15 €
Detailný popis

TICKLESS MINI DOG - Dobíjací ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov

TICKLESS® Mini účinne chráni vášho domáceho maznáčika bez chémie. Je silnejší a účinnejší ako akýkoľvek ultrazvukový odpudzovač na dnešnom trhu. Špičkový dizajn s komplexnou ochranou aj pre tie najmenšie domáce zvieratá v meste alebo vonku. Áno a je tiež nabíjací, aby ste mohli svojich blízkych chrániť dlhšie!

Prístroj vydáva ultrazvukové impulzy, ktoré sú pre ľudí a domáce zvieratá nepostrehnuteľné, ale rušia kliešte a blchy, a tým ich držia ďalej od domáceho maznáčika. Prevádzkový dosah je približne 2,5 metra. Zariadenie je primárne určené na preventívne účely.

Ekologické, bez chemikálií a vôní, úplne bezpečné pre použitie aj pre mladé, staršie, choré alebo tehotné domáce zvieratá.

Na základe najnovšej terénnej štúdie môžeme dospieť k záveru, že zariadenie je proti kliešťom účinné až do 94% bez použitia akýchkoľvek nebezpečných chemikálií! Ak chcete dosiahnuť najefektívnejšiu ochranu v oblastiach silne infikovaných kliešťami, použite Tickless spolu s obvyklým produktom odpudzujúcim kliešte.

Technológia TICKLESS® prešla prísnym testovaním a jej účinnosť bola preukázaná klinickou štúdiou na Fakulte veterinárnych lekárskych mikrobiológií a infekčných chorôb na univerzite v Camerine v Taliansku.

Hlavné vlastnosti TICKLESS MINI DOG

Až 94% účinnosť proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek chemikálií
Dobíjacie
Bez chemikálií
Špeciálne navrhnutý pre malé domáce zvieratá
Prevádzkový rozsah: 2,5 metra
Funkcia nočného svetla pre viditeľné pohodlie v noci
Bezpečné použitie aj pre mladé, staršie, choré alebo gravidné domáce zvieratá
Vedecky dokázané
Preventívne riešenie

Použitie: Ak chcete začať používať TICKLESS MINI, vykúpte svojho miláčika šampónom proti kliešťom a blchám (napr. šampón Animology Flea & Tick) a odstráňte všetky zvyšné parazity. Pred prvým použitím zariadenie nabíjajte najmenej 3 hodiny. Vyberte silikónový pásik z krabice a vložte ho do bočného úchytu zariadenia. Nasaďte opasok a zariadenie na obojok a stiahnite opasok pod obojkom. Vložte silikónový pásik do druhej bočnej časti zariadenia. Po správnom upevnení zostáva TICKLESS® bezpečne pripnutý k obojku. Aby sa zaistila jeho účinnosť, zariadenie by malo zostať vždy pripevnené k obojku vášho miláčika.

Kliešte a Blchy: Čo sú a aké nebezpečenstvo predstavujú pre domácich miláčikov a ľudí

Kliešte a blchy sú ektoparazity, to sú parazity, ktorí sa držia na povrchu tela. Chránenie seba a našich domácich zvierat pred takými škodcami je nevyhnutné pri prevencii šírenia chorôb a infekcií.

Najmä kliešte (Rhipicephalus sanguineus) sú hlavným nosičom ochorenia. Sajú krv infikovaných zvierat, vyberú si Spirochete a odovzdajú ho novým hostiteľom, ktoré okusujú neskôr. Kliešte bez rozdielu napádajú všetky teplokrvné bytosti vrátane ľudí. Ich uhryznutie nie je bolestivé, a preto často prechádza bez povšimnutia. Akonáhle sú zahryznuté v pokožke, pôsobia ako čerpadlo. Neustále sajú a regurgitujú krv, takže obrovské množstvo krvi môže byť kontaminované pomerne rýchlo.

Ultrazvuk je ideálnym riešením ochrany proti takým škodcom ako sú kliešte a blchy.

Použitie ultrazvukových technológií je ideálnym riešením na odstránenie kliešťov a bĺch z domácich zvierat a ľudí počas všetkých činností vykonávaných v kontakte s prírodou.

Vysielané ultrazvukové vlny ovplyvňujú len nervové systémy kliešťov a bĺch. Sú rušivé natoľko, že sú nútení opustiť hostiteľa a súčasne zabrániť novému útoku. Skutočne ekologické riešenie, ktoré nemá žiadne kontraindikácie, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie.