TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov - Čierny

popis produktu

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov…

História ceny Katalógové č .: 1004799
skladom 1 ks

Ďalšie varianty

NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín 31,97 €
NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín 31,97 €
NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín 31,97 €
Detailný popis

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov

TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov pri športovaní vo voľnej prírode, počas výletu, pri práci na záhrade, poľovníctve, na prechádzke alebo pri kempe. Prístroj pracuje tak, že vydáva množstvo ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. Tým ich odpudzuje preč od domácich maznáčikov. Prevádzkový rozsah je asi 1,5 metra. Tento vysoko účinný produkt funguje prevažne preventívne. TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov a bĺch a to úplne ekologickým spôsobom a bez kontraindikácií akéhokoľvek druhu.

Upevnením ľahko použiteľného a malého zariadenia TICKLESS na obojok vašej mačky alebo psa sa tieto nežiaduce parazity od nich môžu udržať až po dobu 6 až 12 mesiacov po aktivácii, takže vy a vaše domáce zviera môžete voľne užívať prírodu. Vďaka najnovšej poľnej štúdii môžeme konštatovať, že zariadenie je 94% účinné proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek nebezpečných chemikálií!

Technológia prístroja TICKLESS prešla prísnymi testami, jeho účinok potvrdil aj klinický test Univerzity Camerino v roku 2012.

Hlavné vlastnosti TICKLESS PET

Bez chemických látok
Vďaka ultrazvuku držia parazity čo najďalej od vašich domácich miláčikov
Ochrana až na 12 mesiacov
Vstavaná Li-Ion batéria
Prevádzkový rozsah: 1,5 metrov
Certifikácia IP13 -Vlhkosť prístroj nepoškodí, ale zariadenie nie je vodeodolné!

Kliešte a Blchy: Čo sú a aké nebezpečenstvo predstavujú pre domácich miláčikov a ľudí

Kliešte a blchy sú ektoparazity, to sú parazity, ktorí sa držia na povrchu tela. Chránenie seba a našich domácich zvierat pred takými škodcami je nevyhnutné pri prevencii šírenia chorôb a infekcií.

Najmä kliešte (Rhipicephalus sanguineus) sú hlavným nosičom ochorenia. Sajú krv infikovaných zvierat, vyberú si Spirochete a odovzdajú ho novým hostiteľom, ktoré okusujú neskôr. Kliešte bez rozdielu napádajú všetky teplokrvné bytosti vrátane ľudí. Ich uhryznutie nie je bolestivé, a preto často prechádza bez povšimnutia. Akonáhle sú zahryznuté v pokožke, pôsobia ako čerpadlo. Neustále sajú a regurgitujú krv, takže obrovské množstvo krvi môže byť kontaminované pomerne rýchlo.

Ultrazvuk je ideálnym riešením ochrany proti takým škodcom ako sú kliešte a blchy.

Použitie ultrazvukových technológií je ideálnym riešením na odstránenie kliešťov a bĺch z domácich zvierat a ľudí počas všetkých činností vykonávaných v kontakte s prírodou.

Vysielané ultrazvukové vlny ovplyvňujú len nervové systémy kliešťov a bĺch. Sú rušivé natoľko, že sú nútení opustiť hostiteľa a súčasne zabrániť novému útoku. Skutočne ekologické riešenie, ktoré nemá žiadne kontraindikácie, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie.