TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psy

béžový NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín Strážiť 32,04 €
+
História ceny
černé NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín Strážiť 32,04 €
+
História ceny
oranžový NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín Strážiť 32,04 €
+
História ceny
růžové NA OBJEDNÁVKU / 48 hodín Strážiť 32,04 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1004807

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťat a bĺch pre psy

TICKLESS je ideálnym riešením pre odpuzovánie kliešťov pri športovaní vo voľnej prírode, behom výletu, pri práci na záhrade, poľovníctve, na prechádzke alebo pri kempovaní. Prístroj pracuje tak, že vydáva radu ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. Tým ich odpudzuje preč od domácich maznáčikov. Účinný rozsah je asi 1,5 metru. Tento vysoko účinný produkt funguje prevažne preventívne. TICKLESS je ideálnym riešením pre odpudzovanie kliešťov a bĺch a to zcela ekologickým spôsobom a bez kontraindikácií akéhokoľvek druhu.

Upevnením ľahko použiteľného a malého zariadenia TICKLESS na obojok vašej mačky alebo psa sa tieto nežiaduce parazity od nich môžu udržať až po dobu 6 až 12 mesiacov po aktivácii, takže vy a vaše domáce zviera môžete voľne užívať prírody. Díky najnovšej polnej štúdii môžeme konštatovať, že zariadenie je 94% účinné proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek nebezpečných chemikálií!

Technológia prístroja TICKLESS prešla prísnymi testami, jeho účinok potvrdil i klinický test Univerzity Camerino v roce 2012.

Hlavné vlastnosti TICKLESS PET

Bez chemických látok
Díky ultrazvuku drží parazity čo najďalej od Vašich domácich miláčikov
Ochrana až na 12 mesiacov
Vstavaná Li-Ion batéria
účinný rozsah: 1,5 metrov
Certifikácia IP13 -Vlhkosť prístroj nepoškodí, ale zariadenie nie je vodeodolné!

 

Kliešte a blchy: čo sú a aké nebezpečenstvo predstavujú pre domácich miláčikov a ľudí

Kliešte a blchy sú ektoparazity, to paraziti, ktorí sa držia na povrchu tela. Chránia seba a našich domácich zvierat pred takými škodcami je nezbytné pri prevencii šírenia chorôb a infekcií.

Hlavne kliešte (Rhipicephalus sanguineus) sú hlavným nosičom ochorenia. Sajú krv infikovaných zvierat, vyberú si Spirochete a predajú ho novým hostiteľom, ktoré okusujú neskôr. Kliešte bez rozdielu napadajú všetky teplokrvné bytosti a taktiež ľudí.Ich pohryznutie nie je bolestivé, a preto často prechádza bez povšimnutia. Akonáhle sú zahryznutý v pokožke, pôsobia ako čerpadlo. Neustále sajú a regurgitujú krv, takže obrovské množstvo krvi môže byť kontaminové pomerne rýchlo.

Ultrazvuk je ideálnym riešením ochrany proti takým škodcom ako sú kliešte a blchy.

Použitie ultrazvukových technologií je ideálnym riešením pre odstranenie kliešťat a bĺch z domácich zvierat a ľudí behom všetkých činností pri kontakte s prírodou.

Vysielané ultrazvukové vlny ovplyvňujú len nervové systémy kliešťov a bĺch. Sú rušivé natoľko, že sú nútení opustiť hostiteľa a súčasne zabrániť novému útoku. Skutočně ekologické riešenie, ktoré nemá žiadne kontraindikácie, pretože nepoužíva žiadne potenciálne škodlivé chemikálie.