Z technických dôvodov bude infolinka dňa 27.5. dostupná iba do 15:00. Ďakujeme za pochopenie

Fitmin dog mini light

2,5kg skladom 2 ks 12,49 €
+
História ceny

Katalog: 1005533

Superprémiové krmivo pre malé psy

S čerstvým hydinovým, rybím mäsom a ryžou.

Neobsahujú lepok a hypoalergénne. Vzhľadom k vyššiemu zaťaženiu pohybového aparátu granule pre psov s nadváhou sú obohatené o kĺbovú výživu.

Ďalšou dôležitou zložkou na dosiahnutie optimálnej kondície psa je L-karnitín, ktorý podporuje odbúravanie tuku a napomáha chrániť srdcový sval.

S dodatkom Psyllia pre pocit nasýtenia a jablčnej a repnej vlákniny, ktorá napomáha pohybu potravy v tráviacom trakte, stimuluje sťahy čreva a podporuje činnosť tráviacich baktérií. Granule sú doplnené o ľanové semienko a lososový olej pre kvalitnú srsť, kožu a imunitný systém psa.

  • pre dospelých psov malých plemien  pre psov v bežnej záťaži
  • - pre psov vyžadujúcich krmivo bez pšenice
  • - ryža a kukurica - na dosiahnutie optimálnej kondície psa
  • - L-karnitín - pre menej aktívne psy
  • - pre psov s nadváhou
  • - na dosiahnutie optimálnej kondície psa - po obéznych psov

Zloženie: Mäso (čerstvé hydinové mäso 50 %, sušené hydinové mäso 21 %, sušené rybie mäso 4,4 %, hydrolyzovaná pečeň 3 %), ryža, kukurica, cukrovarské rezne, jablčné výlisky, hydinový tuk, ľanové , slepačie vajcia, minerálne látky, koreň čakanky, Psyllium 0,1%, glukosamín 0,06%, chondroitín-sulfát 0,05%, juka.

Analytické zložky: Hrubý proteín 27 %, hrubé oleje a tuky 11,5 %, hrubá vláknina 4,4 %, hrubý popol 5,8 %, vápnik 1,1 %, fosfor 0,8 %. Krmivo obsahuje 27% bielkovín, 11,5% tukov, energia 14,98 MJ/kg.