JOSERA dog BALANCE light senior

12,5kg skladom > 5 ks 39,96 €
+
História cenydoprava zdarma+ ANIMONDA dog konzerva Gran Carno čisté hovädzie - 400g v cene 2.06 €

Katalog: 1000086

Kompletné krmivo pre staršie a kľudnejšie psy s nízkou spotrebou energie, redukovaný obsah proteínu a tuku pre odľahčenie orgánom a kontrole váhy, s L-karnitínom a cennými antioxidanty.

Vitalita a dobré zdravie v starobe: Josera Balance so svojím redukovaným obsahom tuku a energie prispôsobuje potrebám starších a menej aktívnych psov. Ľahká receptúra uľahčuje látkovú výmenu a orgánmi. V kombinácii s obsiahnutým L-karnitínom zabraňuje nadváhe a poskytuje optimálny pomer telesného tuku a svalovej hmoty. L-karnitín môže tiež spolu s Taurínom zlepšovať zdravú srdcovú funkciu. Cenné antioxidanty majú potenciál zabrániť starnutiu buniek.
Neobsahuje žiadne umelé farbivá, arómy, konzervačné látky, ani geneticky upravované suroviny. Neobsahuje prísady, ktoré môžu spôsobovať alergie, ako sú pšenica, cukor, sója alebo mliečne produkty. Kvalita všetkých prísad je neustále kontrolovaná. Kvôli zachovaniu cenných vlastností, sú granule balené do praktického, znovuuzavíratelného vrecka AromaSafe.


Josera Balance v prehľade:
- suché krmivo pre menej aktívne psích seniorov
- ľahká receptúra: s redukovaným obsahom tukov, bielkovín a minerálnych látok, uľahčuje látkovú výmenu a orgánom
- predchádza nadváhe: menej kalórií, pre potreby starších, pokojnejších psov
- s L-karnitínom: stimuluje metabolizmus a v kombinácii s ľahkým zložením podporuje optimálny pomer svalovej hmoty a telesného tuku
- pre zdravú funkciu srdca: taurín a L-karnitín podporujú srdce
- s cennými antioxidantmi: môže pôsobiť proti starnutiu buniek
- obzvlášť dobre nastaviteľné: vyvážené, jemne pripravované a chutné
- 100% bez farbív, aróm a konzervačných látok, bez genetických úprav
- neobsahuje prísady, ktoré môžu spôsobovať alergie: pšenica, sója, cukor a mliečne produkty
- vyrobené v Nemecku: kontrolovaná kvalita vo vlastnom laboratóriu Josera
- chutné granule: granule s vysokou akceptáciou
- ochrana aróma: znovu uzatvárateľné vrecko pre zachovanie chuti a cenných živín

ZLOŽENIE:
Kukurica, sušená hydinová bielkovina, ryža, vláknina z cukrovej repy, hydrolyzovaná hydinová bielkovina, hydinový tuk, minerálne látky, koreň z čakanky (mletý, prírodný zdroj inulínu), sušené mäso z novozélandskej slávky zelenoústej (Perna canaliculus).


NUTRIČNÉ LÁTKY:
Vitamín A (24.000 IE / kg), vitamín D3 (1.800 IE / kg), vitamín E (400 mg / kg), vitamín B1 (15 mg / kg), vitamín B2 (20 mg / kg), vitamín B6 (20 mg / kg), vitamín B12 (100 mcg / kg), niacín (90 mg / kg), kyselina pantoténová (50 mg / kg), kyselina listová (5 mg / kg), biotín (1.000 mcg / kg), taurín (1000 mg / kg), L-karnitín (300 mg / kg), vitamín C (200 mg / kg), železo [síran železnatý, monohydrát] (200 mg / kg), zinok [chelát zinku ako hydrát glycínu] (160 mg / kg), mangán [oxid manganičitý] (16 mg / kg), meď [chelát medi ako hydrát glycínu] (20 mg / kg), jód [jodičnan vápenatý] (2 mg / kg), selén [seleničitan sodný] (0, 25 mg / kg).

Akostné znaky:
Hrubé proteíny 20,0%, hrubý tuk 8,0%, vláknina 3,0%, popol 5,8%, vápnik 0,95%, fosfor 0,75%, sodík 0,5%, horčík 0,1 %

Metabolická energia: kcal / kg 3457

Dbajte vždy na dostatok čerstvej pitnej vody.

17. 04. 2024

16. 10. 2020
  • Máme osmiletého reedbacka a toto krmivo mu chutná. V jeho věku už bylo třeba stravu odlehčit a na veterině náš výběr odsouhlasili jako kvalitní krmení.

05. 05. 2017