JOSERA dog HIGH ENERGY losos

12,5kg skladom > 5 ks 41,72 €
+
História cenydoprava zdarma+ BRIT let's meat snacks CHICKEN fillet/MADE in EU 300g - 1 x 300g v cene 3.66 €
15kg už VYPREDANÉ 45,55 €
História cenydoprava zdarma+ BRIT let's meat snacks CHICKEN fillet/MADE in EU 300g - 1 x 300g v cene 3.66 €

Katalog: 1005609

Špeciálne krmivo bohaté na energiu pre športové, chovné a pracovné psy alebo gravidné feny, s L-karnitínom, taurínom a antioxidanty, podporuje zdravé kosti, srdcovú funkciu a látkovú výmenu.

Krmivo bolo vyvinuté pre optimalizáciu výkonu u dospelých športových, úžitkových a pracovných psov. Toto výživné krmivo je vhodné aj na udržiavanie dojčiacich fen v dobrom telesnom stave.

Vysoký obsah energie: vysoko kvalitný receptúra Josera High Energy spĺňa stravovacie potreby psov, ktorí sú vystavení väčšej záťaži. Medzi tie patria športové psy, rovnako ako chovné, pracovné a tiež gravidné alebo dojčiace sučky. Obsiahnutý L-karnitín sa postará o látkovú výmenu tukov a tým pomáha rýchlo dodať energiu v prípade potreby. V kombinácii s taurínom podporuje zdravú srdcovú funkciu.
Josera High Energy obsahuje veľmi cenné antioxidanty. Tie môžu znižovať účinky voľných radikálov pôsobiacich na organizmus, ktoré sú uvoľňované pri fyzickej námahe alebo strese. Receptúra s lososom, hydinovým a mnohými vitálnymi látkami sa postará o silnú stavbu kostí a zdravé kĺby. Tak je Váš aktívny pes vždy pripravený na všetky výzvy, či už počas tréningu, súťaže alebo práca.
Toto prémiové krmivo neobsahuje žiadne umelé farbivá, arómy, konzervačné látky, ani geneticky upravované suroviny. Neobsahuje prísady, ktoré môžu spôsobovať alergie, ako sú pšenica, cukor, sója alebo mliečne produkty. Kvalita všetkých prísad je neustále kontrolovaná. Kvôli zachovaniu cenných vlastností, sú granule balené do praktického, znovuuzavíratelného vrecka AromaSafe.

Josera High Energy v prehľade:

- Špeciálne krmivo pre chovné, športové alebo pracovné psy a gravidné alebo dojčiace feny
- Výživná receptúra: strava pre výkon, ktorá poskytuje dostatok energie aj za náročnejších podmienok
- Zdravé kosti a kĺby: obsahuje vitálne látky pre udržiavanie agility a pohyblivosti
- S L-karnitínom a taurínom: môžu podporovať srdcovú funkciu
- S cennými antioxidanty: môžu znižovať účinky voľných radikálov, ktoré sú uvoľňované pri strese alebo fyzickej námahe
- Rýchlo dostupná energie: L-karnitín podporuje látkovú výmenu tukov a tým aj rýchle poskytovanie energie
- S lososom a hydinovým mäsom: bohaté na proteín a chutné
- 100% bez farbív, aróm a konzervačných látok, bez genetických úprav
- Neobsahuje prísady, ktoré môžu spôsobovať alergie: pšenica, sója, cukor a mliečne produkty
- Vyrobené v Nemecku: kontrolovaná kvalita vo vlastnom laboratóriu Josera
- Vysoká akceptovateľnosť: chutné granule
- Ochrana aróma: znovu uzatvárateľné vrecko pre zachovanie chuti a cenných živín

 

.

ZLOŽENIE:
Hydinová mäsová múčka, ryža, celozrnné kukurica, hydinový tuk, spracované živočíšne proteíny (PAP), repné odrezky, sušený losos (4%), hydinová bielkovina hydrolizovaná, minerály, prášok z čakanky (inulín), sušené novozélandské zelenopyskaté mušle (Perna canaliculus) .

Akostné znaky:
Hrubý proteín 30,0%, hrubý tuk 21,0%, vláknina 2,2%, popol 6,6%, vápnik 1,35%, fosfor 0,95%, sodík 0,45%, horčík 0,10 %

DOPLNKOVÉ VYŽIVOVACIA LÁTKY NA 1KG:
Vitamín A 18.000 IE, vitamín D3 1.800, vitamín E 350mg, vitamín B1 15mg, vitamín B2 20mg, vitamín B6 20mg, vitamín B12 100 mcg, kyselina pantoténová 50mg, niacinamid 90mg, kyselina listová 5mg, L-Carnitín 250mg, Taurín 1000mg, biotín 1000mcg , vitanín C 200mg, železo (sulfát železa monohydrát) 250mg, zinok (chelát zinku glycín, hydrát) 200mg, mangán 20mg, meď (chelát meďnatý glycín, hydrát) 20mg, jód (jodičnan vápnika) 2,5mg, selén 0,3mg.

Metabolická energia: kcal / kg 4122

30. 07. 2022

Granule jsou velmi kvalitní,pes má nádhernou srst a jasné oči dokazují kvalitu.Hlavně je duležité,že jsou dobře stravitelné a pes vylučuje malé bobky.

23. 07. 2016

bomba

22. 10. 2015
  • Kvalita

Super krmivo

13. 02. 2015
  • Kvalita Cena

Trh je přesycen levnými a nekvalitními produkty, ale taky pěkně drahými a nekvalitními produkty. Krmiva od Josery jsou za velice fajnovou cenu a přitom jsou opravdu hodně kvalitní a psovi prospívají. Chvíli jsem sice experimentoval i s jinými značkam