JOSERA dog LACHS kartoffel

12,5kg skladom > 5 ks 55,58 €
+
História cenydoprava zdarma+ Animonda dog konzerva Gran Carno Hovädzie + Morka - 400g v cene 2.03 €

Katalog: 1005608

Kompletné bezobilný recept krmivo pre dospelých psov s príchuťou lososa a zemiakov. Bez pridania umelých farbív, aromatických a konzervačných látok.

Krmivo je vďaka nízkemu obsahu bielkovín, energetickému obsahu a strednému obsahu minerálov veľmi vhodné aj pre staršie psy.

Vysoko kvalitné krmivo musí nielen chutiť, ale aj spĺňať potreby Vášho psa: Josera losos a zemiaky bez obilnín je špeciálne vyrobené pre citlivých psov s neznášanlivosťou obilnín a citlivým zažívaním.

Ako ľahko stráviteľný zdroj proteínu obsahuje lososa a zemiaky. O dobrú stráviteľnosť a chuťovú obmenu priaznivú k zažívania sa postará mix byliniek a ovocia: extrakt z koreňa čakanky, mäty piepornej, petržlenu, harmančeka, šípok, sladkého drievka, nechtíka, feniklu a ďalších rastlín bohatých na vitálne látky podporujú pohodu Vášho dospelého psa.
Vzhľadom k tomu, že toto prémiové suché krmivo obsahuje stredný obsah energie, bielkovín a minerálnych látok, odľahčuje látkovej výmene a orgánom, je vhodné aj pre psích seniorov.
Josera losos a zemiaky bez obilnín neobsahuje žiadne umelé farbivá, arómy alebo konzervačné látky, ani geneticky upravované suroviny. Neobsahuje prísady, ktoré môžu spôsobovať alergie, ako sú pšenica, cukor, sója alebo mliečne produky. Kvalita všetkých ingrediencií je neustále kontrolovaná. Pre zachovanie kvalitných vlastností sú chutné granule balené v praktickom, opakovane uzatvárateľnom vrecku AromaSafe.

Josera losos a zemiaky bez obilnín v prehľade:

- Prémiové suché krmivo pre dospelých psov
- Bez obilnín a lepku: vhodné aj pre alergikov alebo pri neznášanlivosti
- S bylinkami a ovocím: výťažky z rohovníka, koreňov čakanky, maliny, mäty piepornej, petržlenovej vňate, harmančeka, šípok, sladkého drievka, aronia, repkového semena, čučoriedky, nechtíka a feniklu
- Redukovaný obsah proteínov: ľahká receptúra s nízkym obsahom bielkovín a energie a stredným obsahom minerálnych látok odľahčuje látkovej výmene a orgánom
- Aj pre psích seniorov: vďaka ľahkej receptúre, ktorá je vhodná aj pre organizmus starších psov
- 100% bez farbív, aróm a konzervačných látok, bez genetických úprav
- Bez prísad, ktoré môžu spôsobovať alergie: pšenica, sója, cukor, mliečne produkty
- Vyrobené v Nemecku: kontrolovaná kvalita vo vlastnej Josera laboratóriu
- Chutné granule: veľmi dobre akceptované granule
- Ochrana aróma: znovu uzatvárateľné sáčok zachováva chuť a cenné živiny

 

ZLOŽENIE:
Zemiaky 51% (sušené), losos 19% (sušený), hydinový tuk, sušené repné odrezky, zemiakový proteín, svätojánsky chlieb sušený, rybí proteín hydrolyzovaný, minerály, prášok z čakanky (inulín), bylinky, ovocie.

Deklarované akostné znaky:
Hrubý proteín 22,0%, hrubý tuk 14%, vláknina 2,5%, popol 5,6%, vápnik 0,85%, fosfor 0,65%

DOPLNKOVÉ výživové látky NA 1KG:
Vitamín A 18.000 IE, vitamín D3 1.800, vitamín E 200mg, vitamín B1 15mg, vitamín B2 20mg, vitamín B6 20mg, vitamín B12 100 mcg, kyselina pantoténová 50mg, niacín 90mg, kyselina listová 5mg, biotín 800mcg, cholín chlorid 1500mg, železo (sulfát železa, monohydrát) 187mg, zinok (chelát zinku glycín, hydrát) 168mg, mangán 17mg, meď (chelát meďnatý glycín, hydrát) 15mg, jód (jodičnan vápnika) 2.09mg, selén 0.26mg.

Metabolická energia: kcal / kg 3735

Vždy podávajte s čerstvou pitnou vodou