K-9 Growth Large Breed

12kg skladom 2 ks 48,19 €
+
História cenydoprava zdarma

Katalog: 1216

Pre šteňatá a mladé rastúce psy, vhodné aj pre prikrmovanie dojčených šteniat od 3 týždňov a pre gravidné a dojčiace suky, prispôsobené potrebám veľkých psov (vrátane veľkosti granuliek)

K-9 Selection GROWTH je špeciálna kompletná výživa pre šteňatá a rýchlo rastúce psy veľkých a obrích plemien aj pre gravidné a dojčiace suky. Umožňuje kontrolu rastu, minimalizuje nebezpečenstvo kĺbových ťažkostí a nedostatočného vývinu kostí. Generáciami psov preverené krmivo, veľmi ľahko stráviteľné a výživné. Používa sa tiež pre dospelé psy trpiace nechutenstvom k povzbudeniu ich chute a zlepšenie kondície.

Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurica, pšenica, mlieka a doplnkov. Iba z kanadských surovín, bez náhrad a chemickej konzervácie, stabilizované prírodnými látkami.

zloženie:
múčka z kuracieho mäsa, mletá žltá kukurica, kurací tuk (stabilizovaný vitamínom E), kukuričná múčka, mletá pšenica, kuracie múčka a produkty, sušené zbierané mlieko, kurací vývar, fosforečnanu fosfát, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočíšny sterol, di-alfa tokoferol acetát, komplex Menadion sodium hydrogénsiričitanu, prídavok vitamínu B12, riboflavín, Niacínamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina listová, biotín, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid vápenatý, selenit sodný.


 

Deklarované akostné znaky
Proteiny 28, 0 %
Tuky 18, 0 %
Vláknina 2, 0 %
Popeloviny 6, 3 %
Vlhkost 10, 0 %
Vápník 1, 3 %
Fosfor 1, 0 %
Měď 15, 0 mg/kg
Zinek 140, 0 mg/kg
Vit. A 8, 000. 0 IU/kg
Vit. D3 1, 000. 0 IU/kg
Vit. E 60, 0 IU/kg
Vit. B6 1, 5 mg/kg
metabolizovateľná energia

3760 kcal/kg