K-9 dog GROWTH SMALL

3kg po objednání do 7 dnů Strážiť 16,9 €
+
História ceny
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1001687

Pre šteňatá a mladé rastúce psy, vhodné aj pre prikrmovanie dojčených šteniat od 3 týždňov a pre gravidné a dojčiace suky malých plemien

K-9 Selection GROWTH je špeciálna kompletná výživa pre šteňatá a rýchlo rastúce psy aj pre gravidné a dojčiace suky malých plemien. Mnohých generáciami psov preverené krmivo vyrobené z kurčiat, preto veľmi ľahko stráviteľné a výživné. Používa sa tiež pre dospelé psy trpiace nechutenstvom k povzbudeniu ich chute a zlepšenie kondície

Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurica, pšenica, mlieka a doplnkov. Iba z kanadských surovín, bez náhrad a chemickej konzervácie, stabilizované prírodnými látkami.

Zloženie krmiva:

múčka z kuracieho mäsa, mletá žltá kukurica, kurací tuk (stabilizovaný vitamínom E), kukuričná múčka, mletá pšenica, kuracie múčka a produkty, sušené zbierané mlieko, kurací vývar, fosforečnanu fosfát, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočíšny sterol, di-alfa tokoferol acetát, komplex Menadion sodium hydrogénsiričitanu, prídavok vitamínu B12, riboflavín, Niacínamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina listová, biotín, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid vápenatý, selenit sodný.


 

Deklarované jakostní znaky
proteiny 28.0%
tuky 18.0%
vláknina 2.0%
popeloviny 6.3%
vlhkost 10.0%
vápník 1.3%
fosfor 0.9%
měď 15.0 mg/Kg
zinek 140.0 mg/Kg
vitamin A 8,000.0 IU/Kg
vitamin D3 1,000.0 IU/Kg
vitamin E 60.0 IU/Kg
vitamin B6 1.5 mg/Kg
metabolizovateľná energie 3760 kcal/kg

 

Odporúčané dávkovanie

K-9 Selection GROWTH Small Breed je kompletné kŕmenie, žiadne ďalšie doplnky nie sú potrebné. K tomuto kŕmenie potrebuje už len dostatok čistej čerstvej vody.

TIP: Šteňatá môžu toto krmivo ochutnávať a prijímať spoločne s matkou od 3 týždňov veku, suché alebo rehydratovaní.

REHYDRATÁCIA = Primeranú porciu granuliek zalejte malým množstvom teplej vody (40 - 70 ° C), nechajte asi 15 minút napučať a zmäknúť. Podajte ihneď a teplé. Zvyšky odstráňte z dosahu psa ihneď po nakŕmení. UDRŽUJTE úzkostlivá hygiena! Vo zvyšku rehydratovaného krmivá sa ľahko rozmnožia nebezpečné mikroorganizmy. Nikdy nenamáčajte zvyšné granulky druhýkrát!


 

30. 11. 2017
  • pejskovi chutná doporučuji

15. 08. 2016
  • PĚKNÉ MALÉ GRANULKY

DOPORUČUJI,CHUTNAJÍ