Magnum DUCK bone /16.518

250g DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ 3,8 €

Maškrty Magnum Duck bone sú prírodné dobroty určené pre všetky plemená. Mäkká, prírodné mäsová pochúťka z kačacieho mäsa formovaná do kociek.

Maškrta používajte ako odmenu, motiváciu i ako poďakovanie. Môžete nimi psa odmeňovať každý deň, a to hneď niekoľkokrát. Maškrty Magnum je vhodné vziať so sebou napr. Na výlet. Dobrotu podávajte aj pred návštevou lekára, pred ohňostrojom a inými nevyspytateľnými situáciami, ktoré u psa vyvolávajú stres. Vďaka rychlouzavíratelnému vrecka zostáva maškrtu dlhšie čerstvý a zachováva si svoju mäkkú štruktúru. Jeho trvanlivosť zvýšite tým, že maškrtu budete uchovávať v chladnom a suchom prostredí (a po otvorení ho uskladníte do chladničky).

Výhody maškŕt Magnum:

  • kvalitne vyrobené pod veterinárnym dohľadom
  • ľahko stráviteľné chutné naozajstné mäso
  • špeciálny tvar maškrty pre všetky plemená
  • rychlouzavíratelný sáčok so zipsom

Zloženie: kačacie mäso, glycerín, sorbitol, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu

Analytické zložky: dusíkaté látky 40 %, obsah tuku 6 %, popol 3 %, vláknina 1 %, vlhkosť 22 %

Dávkovanie: Podávajte v primeranom množstve s ohľadom na potreby, kondíciu, vek i veľkosť pejska.Vhodné pre: všetky plemená

Balenie: 250 g

Upozornenie: Nie je určené na ľudskú spotrebu. Uchovávajte v suchom a chladnom prostredí. Po otvorení vrecúško uzatvárajte na "zips" a skladujte v chladničke. Nekŕmte psa iba maškrty! Balenie obsahuje deoxidizer (sušič odstraňujúci kyslík a kyslíkové radikály pri skladovaní potravy) - nepodávajte ho psovi!

20. 02. 2020
  • koupeno opakovaně pejskům chutná

17. 10. 2019

jen se po nich zaprášilo. Náš pes se koukal, jako by chtěl říct: " A to už nemáme?"

17. 10. 2019

zakoupeno jako odměna, masíčko voní a fenka je spokojená