RC GIANT JUNIOR

15kg Naskladníme do 72 hodin Strážiť 75,8 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1245

Royal Canin Giant Junior je kompletné superprémiové krmivo pre šteňatá šteniat obrích plemien (8 - 24 mesiacov) vo fáze 2 (viac ako 45 kg hmotnosti v dospelosti).

Rast je najdôležitejšou fázou v živote vášho psa: je to obdobie veľkých zmien, objavov a nových poznatkov. Počas tohto rozhodujúceho obdobia rastu a vývoja je obzvlášť dôležitá správna výživa. Krmivo ROYAL CANIN® Giant Junior je vytvorené tak, aby spĺňalo všetky nutričné potreby vášho šteňaťa obrovského vzrastu. Je vhodné pre šteňatá obrích plemien od 8 do 18/24 mesiacov veku, ktoré v dospelosti dosiahnu hmotnosť viac ako 45 kg.

Keďže imunitný systém vášho šteňaťa sa stále vyvíja, granule obsahujú patentovaný komplex špecifických antioxidantov vrátane veľmi prospešného vitamínu E, ktorý podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť. Podporuje tiež správnu mineralizáciu kostí u šteniat obrích plemien prostredníctvom vyváženého príjmu energie a minerálnych látok, ako je vápnik a fosfor. Tieto živiny podporujú celkové zdravie kĺbov a dobrú pevnosť kostí vášho šteňaťa. Vďaka špeciálne upravenému obsahu energie krmivo ROYAL CANIN® Giant Junior podporuje rýchly rast vášho šteňaťa v jeho druhej fáze. Zabraňuje tiež nežiaducemu priberaniu na váhe, ku ktorému často dochádza u obrovských psov.

Tvar a veľkosť krmiva ROYAL CANIN® Giant Junior boli starostlivo premyslené a navrhnuté. Táto granula podporuje dlhšie žuvanie, aby sa zuby, ďasná a celková ústna hygiena vášho šteňaťa udržali v dobrom stave.

Rast je dôležitým obdobím v živote vášho psa: časom veľkých zmien, objavov a nových skúseností. Počas tohto obdobia sa postupne vyvíja imunitný systém vášho šteňaťa. Giant Junior pomáha podporovať prirodzenú obranyschopnosť vášho šteňaťa vďaka komplexu antioxidantov vrátane vitamínu E.

Fáza rastu:: Vývoj svalov: Prispôsobený obsah bielkovín a karnitínu na podporu rozvoja svalov u šteniat obrích plemien počas 2. rastovej fázy od 8 do 18/24 mesiacov.

Zdravé kosti a kĺby: Prispieva k mineralizácii kostí u šteniat obrích plemien prostredníctvom vyváženého príjmu energie a minerálnych látok (vápnika a fosforu), čím podporuje vývoj kostí a kĺbov.

Dehydrované kuracie bielkoviny, kukurica, kukuričná múčka, ryža, živočíšne tuky, pšeničný lepok*, pšeničná múčka, repná dužina, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, minerálne látky, sójový olej, výrobky z kvasníc, rybí olej, fruktooligosacharidy, plevy a semená psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidov a betaglukánov) (0,30 %), Schizochytrium sp. (zdroj DHA), šťava z Yucca Schidigera, múčka z aksamietnice, glukosamín z fermentácie, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu).