Royal Canin Maxi Dermacomfort - granule pre veľké psy s problémami s kožou

12kg Naskladníme do 72 hodin Strážiť 68,1 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1003708

ROYAL CANIN® Dermacomfort Maxi je krmivo upravené na mieru s aktívnymi živinami, ktoré podporujú zdravú pokožku vášho psa.

Podráždenie pokožky je najčastejším dôvodom, prečo musí pes k veterinárovi. Starajte sa o svojho psa tým, že mu poskytnete vysoko kvalitné živiny, ktoré sú špeciálne vyvážené, aby sa starali a upokojili citlivú pokožku. Podráždená pokožka často vedie k nadmernému škrabanie, ktorým si váš pes môže kožu poškodiť či dokonca spôsobiť infekciu.

ROYAL CANIN® Dermacomfort Maxi je krmivo upravené na mieru s aktívnymi živinami, ktoré podporujú zdravú pokožku vášho psa. Krmivo je obohatené o mastné kyseliny omega 3 a omega 6 a pomáha upokojiť pokožku, ktorá je vďaka tomu menej citlivá na dráždivé látky v okolitom prostredí. Tieto živiny tiež pomáhajú udržiavať srsť vášho psa zdravú. Granule pre psy ROYAL CANIN® Dermacomfort Maxi, vhodné pre psov s hmotnosťou od 26 do 44 kg, obsahujú špeciálne navrhnuté granuly, ktoré dokonale vyhovujú zubom vášho psa.

Program výživy Dermacomfort je dostupný ako chrumkavé granule a chutné paštéty v kapsičke. Obe sú nutrične kompletné a dokonale sa dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl? Po 2 mesiacoch užívania tohto krmiva si 91% majiteľov psov všimlo zlepšenie. To znamená, že výsledky tohto krmiva sou preukázaným úspechom.

Zloženie: Ryža, pšeničný glutén (LIP: bielkoviny vybrané pre svoju veľmi vysokú stráviteľnosť), pšenica, živočíšne tuky, kukuričný glutén, kukurica, lúpaný ovos, minerálne látky, hydrolyzovaná hydinová pečeň, sójový olej, repné rezne, rybí tuk (zdroj EPA a DHA), ľanové semená (zdroj omega 3), frukto-oligosacharidy, olej z boráku lekárskeho (zdroj kyseliny gama-linolénovej), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 29000 IU., Vitamín D3: 800 mj., E1 (Železo): 43 mg, E2 (Jód): 4,3 mg, E4 (Meď): 13 mg, E5 (Mangán): 56 mg, E6 (Zinok): 168 mg, E8 (Selén): 0,09 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 5 g - Konzervačné látky - Antioxidanty.

 

10. 03. 2021

.