Royal Canin MAXI STARTER

4kg Naskladníme do 72 hodin Strážiť 30,76 €
+
História ceny
15kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 82,79 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1000353

Royal Canin Maxi Starter pre gravidné alebo kojace feny či pre šteňatá vo fáze odstavenia do 2. mesiaca, sa štartovacím komplexom pre vybudovanie obranyschopnosti a optimálne trávenie.

Royal Canin Maxi Starter:

    
* Krmivo pre psov s prispôsobenou hustotou živín a obsahom energie
    
* Pre kŕmenie gravidných a dojčiacich fen
    
* Pri orientácii šteniat od 4. týždňa na pevnú stravu

V posledných 3-4 týždňoch gravidity sa citeľne zvýši veľkosť a hmotnosť plodu a fena potrebuje vyššiu kŕmnu dávku, aby bola ona i plody dobre zaopatrené. Teraz by sa malo krmivo rozdeliť do niekoľkých menších denných dávok.
Počas dojčenia potrebuje suka pre tvorbu mlieka optimálny príjem energie a veľké množstvo vody. Správny príjem energie zamedzí významnému úbytku hmotnosti. V závislosti na veľkosti vrhu potrebuje dojčiace suka 2 - až 3-krát viac normálneho energetického príjmu. K tomu je potrebné krmivo, ktoré vykazuje správne množstvo živín a pokryje energetickú potrebu.
Od 4. týždňa po pôrode sa môžu šteňatá dokrmovať polopevným krmivom. Šteňatá sú vo svojom vývoji tak ďaleko, že potrebujú stále menej materského mlieka a stále viac pevného krmiva. Zároveň sa redukuje energetická potreba suky a tým sa pre ňu môže množstvo krmiva stále znižovať.

Royal Canin Maxi Starter je vhodný pre veľké psy 26 - 44 kg. Vďaka Birth-výživový programu, ktorý bol vyvinutý za pomoci chovateľov, je krmivo optimálne upravené podľa požiadaviek sučiek a šteniat počas prvých 5 fáz života: gravidita, pôrod, dojčenie, odstavenie a 1. fázy vývoja šteniat do 2. mesiaca. Tento Štartovací komplex obsahuje okrem cenných živín tiež esenciálne dodatkové látky, ktoré podporujú dobré trávenie šteniat. K tomu je vybudovaná a podporovaná prirodzená obranyschopnosť.

Royal Canin Maxi Starter:

    
* Krmivo pre psov veľkých rás od 26 - 44 kg
    
* Pre gravidné alebo kojace feny: tu je prispôsobený špeciálne výživový profil s vysokým množstvom živín a energie.
    
* Pre šteňatá: počas odstavenia od 4. týždňa ako podpora k orientácii na pevné krmivo
    
* Štartovací komplex: zvláštne kombinácia živín a špeciálnych dodatkových látok obsiahnutých v materskom mlieku, ktoré podporujú bezpečné trávenie a obranyschopnosť šteniat
    
* Rehydratácia: krokety je možné pridaním vody pripraviť ako chutnú kašu alebo je možné ich len ľahko navlhčiť-optimálne pre suku a šteňatá vo fáze odstavenia.

Zloženie: hydinové múčka, ryža, živočíšny tuk, rastlinný bielkovinový izolát *, kukurica, repné rezky, živočíšna bielkovina (hydrolyzovaná), minerálne látky, rybí tuk, sójový olej, lignozelulosa, frukto-oligosacharidy, butyrát, psyllium (semená a obaly semien) , kvasnicový hydrolyzát, sušené vajcia, múčka z kvetu aksamietnica (zdroj luteínu).
* LIP: vybrané, ľahko stráviteľné bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou.