Royal Canin MEDIUM DIGESTIVE care

3kg skladom 1 ks 23,56 €
+
História ceny
12kg skladom 1 ks 69,82 €
+
História cenydoprava zdarma

Katalog: 1001587

Royal Canin Medium Sensible je krmivo pre psov stredných plemien so zažívacími alebo kožnými problémami starších 12 mesiacov.

Vysoká tolerancia pri trávení:
Podporuje stráviteľnosť pomocou ryže ako jediného zdroja škrobu; mastné kyseliny Omega 3 (EPA - DHA) majú blahodárny účinok na celý zažívací systém. Vláknina (fructooligosacharidy, repné rezky) a mannán-oligosacharidy, uľahčujú priechod čriev.

Koncentrovaná energie:
Vďaka vysokému obsahu energie (4190 kcal / kg namerané energetickej hodnoty) spĺňa energetické požiadavky aktívnych psov, bez toho aby dochádzalo k preťaženiu žalúdka, čo je bežný problém u mnohých psov s citlivým zažívaním.

Ochrana pokožky:
Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky. Zinok, vitamín A a biotín zachovávajú integritupokožky a podporujú jej hojenie. Vitamíny E a C pomáhajú neutralizovať voľné radikály. EPA - DHA (Omega 3, mastné kyseliny obsiahnuté v rybom tuku) pomáhajú chrániť pokožku a črevnú sliznicu.

Zdravé starnutie:
Pomáha zlepšovať kondíciu buniek a spomaľuje účinky starnutia vďaka vysokému obsahu vitamínu E (600 mg / kg) a C (300 mg / kg), selénu a zníženej hladine fosforu (0,6%).

Zloženie:
ryža, dehydrované hydinové mäso, živočíšne tuky, hydrolyzované
živočíšne bielkoviny, repné rezky, izolované rastlinné bielkoviny,
kukuričný lepok, rastlinné oleje (sójový a borákový), minerály, rybí
tuk, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov),
vaječný prášok.