Royal Canin MOPS

1,5kg skladom 3 ks 14,86 €
+
História ceny

Katalog: 1001028

Kompletné krmivo pre dospelé a starnúce psy plemena mops - nad 10 mesiacov BRACHYCEFALICKÁ ČEĽUSTE Mops patrí k tzv krátkolebým plemenám, pre ktoré je príznačná široká hlava s veľmi krátkou maskou. Granule krmiva Royal Canin Pug sú vytvorené na mieru tomuto plemenu. Špecifický tvar a veľkosť granule uľahčuje uchopenie krmiva a jej špecifická štruktúra podporuje mopsa v tom, aby krmivo nehltal, ale hrýzol. Krmivo Pug naviac obsahuje polyfosfát sodíka, ktorý "zachytáva" vápnik prítomný v slinách a tým zamedzuje tvorbu zubného kameňa. Zaisťuje tak optimálnu zubnú hygienu psa. ZDRAVÁ POKOŽKA Pomáha obmedziť riziko kožného podráždenia a posilňuje prirodzenú funkciu pokožky ako ochrannej bariéry (EPA & DHA). IDEÁLNE VÁHA A svalový tonus Udržuje svalový tonus mopsa a prispieva k udržaniu jeho ideálnej váhy. DLHOVEKOSŤ Pomáha udržať vitalitu mopsa vďaka kombinácii polyfenolov z hrozna a zeleného čaju a vitamínov E a C.

SLOŽENÍ:
rýže, dehydratované drůbeží maso, kukuřičná moučka, kukuřice, živočišné tuky, kukuřičný gluten, pšeničná moučka, izolát rostlinných proteinů*, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, rostlinná vláknina, rybí tuk, sojový olej, minerální látky, frukto-oligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, výtažek z zeleného čaje a hroznů (zdroj polyfenolů), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).
DOPLŇKOVÉ LÁTKY (v 1 kg): Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 25200 mj., Vitamín D3: 800 mj., E1 (Železo): 41 mg, E2 (Jód): 2,9 mg, E4 (Měď): 9 mg, E5 (Mangan): 54 mg, E6 (Zinek): 205 mg, E8 (Selen): 0,1 mg - Technologické doplňkové látky: Trifosforečnan pentasodný: 2 g - Konzervanty - Antioxidanty.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Protein: 25% - Obsah tuku: 16% - Hrubý popel: 4,6% - Hrubá vláknina: 2% - EPA/DHA: 3 g/kg.

*L.I.P.: vysoce stravitelné bílkoviny.

22. 04. 2017