Royal Canin PUDEL

500g skladom 1 ks 5,75 €
+
História ceny
1,5kg skladom > 5 ks 14,83 €
+
História ceny
7,5kg skladom 3 ks 53,33 €
+
História cenydoprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 1ks

Katalog: 1301

Royal Canin Mini Pudel. Pudel, ktorý je výnimočný svojim vzhľadom, radosťou zo života a inteligenciou, je jeden z najrozšírenejších psov malých plemien. Jeho jemná kučeravá srsť, rekordný dĺžka života (priemerne 15 rokov) a riziko očného zákalu vyžadujú krmivo pripravené presne na mieru Royal Canin Mini Pudel.

  • Posilnenie zdravie očí pomocou prídavku luteínu a zeaxantínu, dvoch účinných antioxidantov bojujúcich proti bunkovej oxidácii.
  • * Zlepšenie a predĺženie kognitívne funkcie vďaka synergickému komplexu antioxidantov (vitamíny E a C, taurín a luteín) pre ochranu buniek, zníženému obsahu fosforu pre zachovanie správnej funkcie obličiek.
  • * Lesklá srsť a ochrana kože pomocou omega 6 a omega 3 mastných kyselín (z borákového a rybieho oleja), aminokyselín s obsahom síry (methionin a L-cystín), komplexu aminokyselín * (hystidin) a vitamínov (kyselina pantotenová, nicotinamid, inositol a cholín).
  • Ďalšia výhoda: Prídavok glukosamínu a chondroitínu na ochranu kĺbov.

Zloženie: Dehydrované hydinové mäso, kukurica, živočíšne tuky, jačmeň, kukuričný glutén, kukuričná múka, čistá celulóza, hydinová pečeň, sójový proteínový izolát, repné rezky, rastlinné oleje (vrátane borákového), minerálne soli, rybí olej, droždie, frukto-oligosacharidy , stopové prvky (vrátane stopového prvku chelátu), DL-metionín, sodíkový polyfosfát, zelený čaj a extrakty z hrozna (zdroje polyfenolov), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), L-cystín, vitamíny.

23. 01. 2016
  • Pudlovi chutná.
  • Nic.

Koupil jsem malé množství na ověření. Zatím to vypadá, že to pes přijímá velice dobře. Budu zvažovat zakoupení většího množství, ovšem se ale musí brát do úvahy vyšší cena tohoto produktu.