Royal Canin Dermacomfort Dog Loaf - kapsička s paštikou pro psy s problémy s kůží

85g skladom > 5 ks 1,27 €
+
História ceny
12x85g skladom 2 ks 13,06 €
+
História ceny

Katalog: 1400146

Podráždená pokožka a nadmerné škrabanie môže kožu vášho psa poškodiť či dokonca spôsobiť infekciu. Podráždená pokožka môže byť upokojená stravou, ktorá obsahuje podporné živiny. Kapsička pre psov ROYAL CANIN® Dermacomfort Loaf je obohatená o mastné kyseliny omega 3 a omega 6, ktoré pomáhajú pokožku upokojiť, a tá je vďaka tomu menej citlivá na dráždivé látky v okolitom prostredí.

 

Vybrané zdroje bielkovín pomáhajú znížiť riziko intolerancie. Toto chutné krmivo je bohaté na starostlivo vybrané bielkoviny s nízkym obsahom alergénov, ktoré boli vybrané tak, aby presne zodpovedali potrebám vášho psa. O svojho psa môžete tiež starať tým, že ho budete kŕmiť kvalitnými živinami, ktoré prospievajú citlivej pokožke a zároveň udržujú jeho srsť hustú a zdravú. Krmivo ROYAL CANIN® Dermacomfort Loaf je vhodné pre psov všetkých veľkostí.

 

Okrem tejto lahodnej paštéty je program výživy Dermacomfort dostupný aj vo forme chrumkavých granúl. Obe krmivá sú nutrične kompletné a navzájom sa dokonale dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl?