Z technických dôvodov bude infolinka dňa 27.5. dostupná iba do 15:00. Ďakujeme za pochopenie

Royal Canin Exigent Dog Loaf - kapsička s paštétou pre maškrtné malých psov

85g skladom > 5 ks 1,31 €
+
História ceny

Katalog: 1400143

Vedeli ste, že váš pes má skvele vyvinutú chuť? Pri jedle pes posudzuje nielen konzistenciu, ale aj vôňu a veľkosť sústa svojho pokrmu. Ak je váš pes vyberavý, môžete jeho chuť k jedlu uspokojiť lahodnú a kompletné stravou, ktorú nielen sníva, ale tiež si ju vychutná.

Kapsička v paštéte ROYAL CANIN® Exigent Loaf je vhodná pre psov všetkých veľkostí, je plná živín, ktoré váš pes potrebuje pre zdravý život. Vďaka tomuto lahodnému krmivu, ktoré zbožňujú aj tí najvyberavejšie psy, bude váš pes jesť zdravo. B 'ohriaty paštéta je varená priamo v kapsičke, aby bola zachovaná všetka jej vôňa. Vysoko kvalitné živiny zaisťujú chuť a konzistenciu, ktorým váš pes neodolá. Všetka krmivá Royal Canin sú nutrične kompletné a obsahujú 100% kvalitných bielkovín, tukov, vlákniny, vitamínov a minerálov, ktoré váš pes potrebuje pre celoživotné telesnú a duševnú pohodu.

Okrem tejto lahodnej paštéty je program výživy Exigent dostupný aj vo forme chrumkavých granúl. Obe krmivá sú nutrične kompletné a navzájom sa dokonale dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl?