Royal Canin Mini Adult - kapsička pre dospelé malé psy - 12 x 85g

popis produktu

Váš malý pes potrebuje krmivo, ktoré bude podporovať a udržiavať jeho optimálne zdravie počas celého obdobia dospelosti. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Mini Adult in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby malých dospelých psov. Kapsičky ROYAL CANIN® Mini Adult in Gravy sú vhodné pre malé dospelých psov do 12 rokov, ktorí vážia menej ako 10 kg.…

História ceny Katalógové č .: 1400795
NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin - Strážiť

Ďalšie varianty

85g

skladom 0,95 €
Detailný popis

Váš malý pes potrebuje krmivo, ktoré bude podporovať a udržiavať jeho optimálne zdravie počas celého obdobia dospelosti. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Mini Adult in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby malých dospelých psov. Kapsičky ROYAL CANIN® Mini Adult in Gravy sú vhodné pre malé dospelých psov do 12 rokov, ktorí vážia menej ako 10 kg.

Kombinácia špecifických živín podporuje zdravie tráviaceho traktu a udržuje rovnováhu črevnej mikroflóry. Starostlivo upravený obsah energie v krmive pomáha malým psom udržať si ideálnu váhu. Je dôležité vyhýbať sa v dospelosti priberanie, pretože metabolizmus vášho psa je teraz oproti štěněčímu obdobie pomalší. Kapsičky pre psov navyše obsahujú aj živiny zlepšujúce stav kože a srsti. Sú obohatené o omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré udržujú kosti a kĺby zdravé.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Mini Adult je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby váš pes dostával to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

ZLOŽENIE

Mäso a živočíšne produkty, obilniny, oleje a tuky, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry.

Výživné doplnkové látky: Vitamín D3: 150 mj., E1 (Železo): 6,5 mg, E2 (Jód): 0,2 mg, E4 (Meď): 1,7 mg, E5 (Mangán): 2 mg, E6 (Zinok): 20 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 2 g.

hodnotenie 4
26. 10. 2023

03. 03. 2021

v pořádku,psům chutná

20. 08. 2019

chutná
13. 06. 2019

kousky jsou pěkně malé akorát tak na čivaví tlamičku