Royal Canin Mini Puppy - kapsička pre malé šteňatá

85g skladom > 5 ks 1,3 €
+
História ceny

Katalog: 1400147

Rast je dôležitou fázou v živote vášho psa: je to obdobie fyzických zmien a nových objavov. Keď vaše šteňa stále rastie, je dôležité podávať mu stravu, ktorá bude podporovať jeho optimálne zdravie. Zloženie kapsičky pre malé šteňatá ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby malých šteniat mladších ako 10 mesiacov, ktoré budú v dospelosti vážiť do 10 kg.

Prirodzená obranyschopnosť vášho šteňaťa sa stále vyvíja, a preto kapsička pre malé šteňatá obsahuje exkluzívny komplex antioxidantov, vrátane vitamínu E, ktorý podporuje nezrelý imunitný systém vo vývoji. Krmivo ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy tiež obsahuje prospešné živiny, ktoré podporujú celkové zdravie tráviaceho traktu, ktorého súčasťou je aj rovnováha črevnej mikroflóry.

Vaše šteniatko patrí k malému plemenu, takže netrvá dlho, než dorastie do svojej konečnej veľkosti. To je potrebné brať do úvahy a krmivom mu podávať dostatok energie. Z tohto dôvodu krmivo ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy obsahuje veľmi vysoký obsah energie, ktorý nároky vášho psa spĺňa.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Mini Puppy je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.

ZLOŽENIE

Mäso a živočíšne produkty, obilniny, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, minerálne látky, kvasnice, cukry.

Výživné doplnkové látky: Vitamín D3: 140 mj., E1 (Železo): 5 mg, E2 (Jód): 0,3 mg, E4 (Meď): 2,4 mg, E5 (Mangán): 1,6 mg, E6 (Zinok): 16 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 2 g.

31. 05. 2021

25. 04. 2019

Za pár dní si přivezu štěně a chovatelka tyto kapsičky doporučuje.