V dňoch 28.9. - 29.9.2023 prebieha firemná dovolenka. Všetky objednávky z tejto doby budú odoslané postupne od pondelka 2.10.2023. Ďakujeme za pochopenie

Royal Canin Mini Puppy - kapsička pre malé šteňatá

85g skladom > 5 ks 1,28 €
+
História ceny

Katalog: 1400147

Rast je dôležitou fázou v živote vášho psa: je to obdobie fyzických zmien a nových objavov. Keď vaše šteňa stále rastie, je dôležité podávať mu stravu, ktorá bude podporovať jeho optimálne zdravie. Zloženie kapsičky pre malé šteňatá ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby malých šteniat mladších ako 10 mesiacov, ktoré budú v dospelosti vážiť do 10 kg.

Prirodzená obranyschopnosť vášho šteňaťa sa stále vyvíja, a preto kapsička pre malé šteňatá obsahuje exkluzívny komplex antioxidantov, vrátane vitamínu E, ktorý podporuje nezrelý imunitný systém vo vývoji. Krmivo ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy tiež obsahuje prospešné živiny, ktoré podporujú celkové zdravie tráviaceho traktu, ktorého súčasťou je aj rovnováha črevnej mikroflóry.

Vaše šteniatko patrí k malému plemenu, takže netrvá dlho, než dorastie do svojej konečnej veľkosti. To je potrebné brať do úvahy a krmivom mu podávať dostatok energie. Z tohto dôvodu krmivo ROYAL CANIN® Mini Puppy in Gravy obsahuje veľmi vysoký obsah energie, ktorý nároky vášho psa spĺňa.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Mini Puppy je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.