Royal Canin Urinary Care Dog Loaf - kapsička s paštikou pro psy s ledvinovými problémy

85g skladom > 5 ks 1,4 €
+
História ceny
12x85g skladom 2 ks 13,36 €
+
História ceny

Katalog: 1400145

Močové cesty bývajú pre psov častým zdrojom problémov. Pokiaľ pes nepije dostatok vody, môže byť jeho moč príliš koncentrovaná. Minerály v moči potom môžu vytvárať kryštály, a nakoniec viesť k vzniku bolestivých kameňov. Vysoko kvalitné živiny, ktoré sú vyvážené tak, aby prinášali správne fungovanie močových ciest, pomáhajú chrániť pohodu vášho psa.

 

Kapsička s paštétou ROYAL CANIN® Urinary Care Loaf je vhodná pre psov všetkých veľkostí, ktorí majú problémy s obličkami. Krmivo riedi moč, čo nakoniec vytvára prostredie, ktoré je menej náchylné k tvorbe kryštálov a kameňov. Všetky krmivá ROYAL CANIN® obsahujú 100% kvalitných bielkovín, tukov, vlákniny, vitamínov a minerálov, ktoré váš pes potrebuje pre podporu optimálneho zdravia močového ústrojenstva. Táto mimoriadne chutná paštéta má vysoký obsah vlhkosti, čo prispieva k zriedeniu moču vášho psa.

 

Okrem tejto chutné paštéty je program výživy Urinary Care dostupný aj vo forme chrumkavých granúl. Obe krmivá sú nutrične kompletné a navzájom sa dokonale dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl?